Zdroj: FOX
Luciferova máti unikla ve finále první řady z Pekla. Kdo jí pomohl a co matka chystá? A hlavně, jaké bude první setkání matky se synem? Na některé z těchto otázek se nám doufejme brzy dostane odpovědí.
Foto: FOX
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.
USA | 2015 | Ukončeno
6 sezón
| FOX, Netflix
| 44 minut
Netflix
Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.
Obsazení:Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)
(více)
Diskuze /10
Andreas Refka
Ok ak to takte pôjde dalej tak na to kašlem kašlem. Na to keď počujete Lucifer nenapadne vás uplakaný civilný policajný poradca ktorý je bezschopny kvôli nejakej náhodnej žene s neschopnosťou riadne čo už ubližit muške vážne ??? Ok ja viem že to nemôžu urobiť brutálne lebo su normálna televízia a pozerá to vela ludi ( nejaké deti pripadne ) ale aj tak toto my už pride ako nejaká moderná rozprávka od disney …
#2 Andreas RefkaAndreas Refka
#1 Andreas Refka: oprava ( prva veta ) : kašlem na to .
Andreas Refka
oprava ( prva veta ) : ak takto pôjde
Andreas Refka
a mimochodom toto su čisto moje myšlienky kde tiež musim podotknúť že som nevidel prvú časť druhej serie
#5 Kogol #7 Wolf007Kogol
#4 Andreas Refka: to mě nepřekvapuje protože zřejmně nikdo kormě produkce neviděl víc jak jeden díl 2. série :)
Ryorka
no já jsem spokojená s prvním dílem druhý řady :) a mě skvělý :)
Wolf007
#4 Andreas Refka: Jo, nejlíp se hodnotí, co člověk neviděl a hned čtyřmi komentáři :). U mě vtipný oddechový seriál.
Andreas Refka
ako je to napisane čisto som podotkoval moje myšlienky s ktoymi môžte alebo nemusite suhlasit podla mna len s dobrým Luciferom je nuda
Andreas Refka
ani sa nejako nesnažim urazit serial podla mne je super skôr je to môj názor na zlepšenie
janamarta
Mně se seriál líbí, je pohodový! První díl jsem ještě neviděla, komenty o nich ještě před vysíláním mně nenadchly. Nepsalo se někde, že komentovat se má až po dovysílání?