Lucifer Perličky a zajímavosti z Comic-Conu

Perličky a zajímavosti z Comic-Conu

Perličky a zajímavosti z Comic-Conu

Lucifer se o víkendu dočkal svého panelu na Comic-Conu v San Diegu a my vám přinášíme shrnutí toho nejzajímavějšího a nejvtipnějšího s pár informacemi o třetí řadě. Zároveň přinášíme obměněný vzhled webu, za který děkujeme Hurleymu.


22 0
24.7.2017

Na dotazy diváků a moderátora Marca Bernardina odpovídali Tom Ellis, Lauren German, Rachael Harris, Kevin Alejandro, Aimee Garcia, Tricia Helfer a producenti Joe Henderson a Ildy Modrovich.

Třetí řada bude hlavně o hledání identity. Lucifer se probudil na poušti, neví, kdo ho tam dostal a proč má křídla. Bude naštvaný a bude chtít dokázat, že není žádný anděl.


Tricia Helfer nám ve třetí řadě nezmizí, bude hrát Charlotte. Uvidíme, zda se Luciferova matka ještě vrátí. Kevin Alejandro odpověděl na otázku, jak mu jdou improvizace, že dobře.

Nejďábelštější věc na place má na svědomí Lauren German, která na Comic-Con dorazit nemohla. Mezi velké vtipálky patří i Kevin. Lauren se neustále směje a nedokáže zůstat vážná. Na narozeniny Toma Ellise naplnila jeho přívěs figurínami z papíru jisté postavy, aby ho trochu rozohnila. Tom myslel, že se jich všech zbavil, ale jedna na nej čekala na záchodě.

Podle Aimee přináší přestěhování natáčení z Vancouveru do Los Angeles víc příležitostí. Budou moci točit ve známých exteriérech a Lucifer se bude moci prohánět ve své Corvettě. Tomovo trikoHot Tub High School, filmem, ve kterém hrála Chloe, mu vyrobili lidé z natáčecího štábu z Vancouveru.

Měli bychom dostat hlubší náhled do všech postav včetně Lindy, která se poté, co téměř zemřela, bude muset vyrovnávat s realitou a tím, že je jediným člověkem, který zná pravdu. Aimee Garcia je velice vděčná a hrdá, že může hrát tak přímočarou a zároveň komplexní postavu. Ella je její nejoblíbenější role, kterou zatím hrála.

Thumbnail Play icon

Tvůrci říkali „tomu divně tvarovanému portálu“, který se otevřel na konci druhé řady a skrz nějž prošla Luciferova matka vytvořit nový domov, vesmírná vagína, což byla podle Joea Hendersona metafora pro zrození.

Moderátor panelu nabídl hercům příležitost říci tvůrcům seriálu a scenáristům, kteří seděli v obecenstvu, co by si ve třetí řadě přáli, aby jejich postavy zažily. Rachael by chtěla, aby se Linda zamilovala, Aimee by ráda, aby Ella získala superschopnosti, Kevin by chtěl jako Dan nakopat pořádně zadek někomu, kdo si to zaslouží. Tricia nemá žádné zvláštní přání, protože Charlotte vůbec nezná, nevíme, jaká je. Kevin si myslí, že by ale ráda viděla víc Danových břišáků. Tom Ellis by rád hip-hopovou epizodu.

Ve třetí řadě se dočkáme dalších Tomových pěveckých výstupů. Jeden z jeho nejoblíbenějších se odehraje v epizodě v Las Vegas, kde se dočkáme Elly jako showgirl. Záblesk této scény jste mohli vidět v prvním traileru ke třetí sérii.

Zazněl také dotaz, zda vznikne soundtrack s Tomovými písněmi. Joe Henderson poznamenal, že když se o něm bude hodně tweetovat, možná že tomu Warner Bros. věnují pozornost. Zároveň existuje petice, která má stejný cíl (díky za tip @thedeny), takže směle do toho. Můžete tweetovat a podepisovat se, třeba tím něčemu pomůžete.

Ildy Modrovich, druhá z dvojice tvůrců přítomná na panelu, sní o tom, že natočí muzikálovou epizodu. Na otázku, zda musel Tom hru na klavír trénovat, nebo hraje odmala, odpověděl: „Pozor, spoiler. Na klavír nehraju. Ale umím to krásně předstírat.“ Umí zahrát Hey, Jude a to je tak asi všechno. Podle Joea Hendersona umí také skvěle předstírat hru na neviditelný saxofon.

Jednou z nejvtipnějších scén na place byla rekonstrukce masakru ve studiu jógy. Lauren prý dirigovala Ellu a Toma zpoza kamery, kam se mají natočit a jak má Ella předvádět bodání.

Thumbnail Play icon

Během panelu byla také představena nová postava a herec, který ji bude ztvárňovat. Jak jsme vás již informovali, půjde o bývalého Supermana, Toma Wellinga.

Nejhorší vzpomínkou či hereckou rolí byl pro Triciu její první nezávislý film, který se prý celkem povedl, ale ona v něm měla scénu, která ji straší dodnes. Musela běžet lesem a hrát, že je vyděšená, že ji někdo honí. Jelikož musela běžet kvůli kameře pomalu, ta scéna se opravdu nepovedla. Kevin uvedl reklamu pro Philips, kde byl prý hrozně „cool“, měl afro a dodnes má tuto „roli“ před svými přáteli na talíři.

Aimee zase vzpomínala na to, jak přijela do Los Angeles a začala shánět agenta. Přišla na recepci, ať prý ji ohlásí jako Aimme Garciu, že to stačí („co je na tom sehnat si agenta těžkého“). Agent sjel dolů, otevřely se dveře výtahu, a jeho úsměv se protáhl dolů a on řekl: „Já rozuměl Andy Garcia“ a výtah se zase zavřel.

Tomova první role byl americký voják, který měl ve filmu čtyři věty. Když se s kamarádem na film podívali, zjistili, že Toma nadaboval jiný herec.

Tom Welling zažil nejhorší herecký zážítek minulý týden, když točil svou první scénu s Rachael. Vše si spolu nacvičili a když došlo na natáčení, Rachael si odříkala svou repliku a Tom z ní byl nadšený, jak to skvěle podala a říkal si, jak to bude skvělé být součástí tohoto seriálu. Po chvíli mu ale přišlo divné, že na něj Rachael tak divně kouká, až mu došlo, že měl pokračovat svou replikou.

Thumbnail Play icon

Na co se ve třetí řadě těšíte nejvíc?

Diskuze /1

Fifipek

Jsem rád, že Tricia zůstává :)

24.7.2017 | 23:30:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E03: Mr. & Mrs. Mazikeen Smith

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @MadyDollar, @mychal29, @Sh3pp, @suelin, @twister78, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S03E03.HDTV.x264-LOL
  • S03E03.720p.HDTV­.X264-DIMENSION

Kdy vyjdou titulky?

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás