Lucifer V následujících epizodách se objeví další hvězdní hosté

V následujících epizodách se objeví další hvězdní hosté

V následujících epizodách se objeví další hvězdní hosté

Jeremy Davies nebyl jediným známým hercem, který se v Luciferovi ukázal. Ve třetí epizodě jsme také měli možnost vidět známou herečku a v nadcházejících dílech nás čeká řada dalších herců, které jste už určitě někde zahlédli.


27 0
15.2.2016

Nejprve jen malá zmínka o Jodi Lyn O'Keefe. Tu jste mohli vidět ve třetím díle jako Ronnie, hollywoodskou řešitelku problémů. Některým z vás byla jistě hodně povědomá. A odkud? Především z Prison Break jako Gretchen Morgan nebo z The Vampire Diaries jako Dr. Jo Laughlin. Znát ji ale můžete i ze staršího seriálu Nash Bridges nebo momentálně vysílaného Hit the Floor.

Jodi Lyn O'Keefe jako Ronnie. Foto: Fox.


Ve čtvrté epizodě se poprvé objeví Lochlyn Munro, a nebude to naposledy. Lochlynův obličej vám je jistě povědomý, je to známý seriálový matador, i když spíše epizodních rolí. Dříve narození si ho vybaví jako Jacka Sheridana z Charmed, co se novějších rolí týče, tak si zahostoval v epizodách v Chicago Med, Awkward., Arrow, Lost Girl, Longmire či Hawaii Five-0. V roce 2012 se také objevil ve 12 epizodách seriálu Stevena Seagala True Justice.

Dalším hostem ve čtvrté epizodě bude Eddie Shin, jehož budou znát především fanoušci Manhattanu, kde si zahrál Sida Liaa, ale objevil se třeba i v Gilmore Girls jako Henry Cho. V televizi není žádným nováčkem, hrál např. v ER, Leverage, The Sarah Connor Chronicles, Two and a Half Men, Anger Management, 2 Broke Girls nebo Agent Carter, ovšem v epizodních rolích. Letos se objeví ve Westworldu a právě Luciferovi. Ještě jmenujme NCIS: Los Angeles, kde se v roce 2014 objevil ve třech epizodách a v Men of a Certain Age (2010–2011) pak v devíti. V That '80s Show hrál dokonce jednu z hlavních rolí.

Eddie Shin jako Sid Liao v Manhattanu. Foto: WGN America.

Teach Grant vám také nebude úplně neznámý. Mimo větší role v seriálu Strange Empire, se objevil po boku Toma Ellise v Rush a dále pak třeba v Supernatural a začátkem února ve Flashovi.

Teach Grant v Supernatural. Foto: CW.

Další povědomou tváří bude Isiah Whitlock Jr., jehož budou znát především fanoušci Veep, kde ztvárnil George Maddoxe, nebo Lucky 7, kde hrál Boba Harrise a v neposlední řadě diváci The Wire, kde se zhostil role Claytona Davise.

Fanoušci House of Lies jistě uvítají Dawn Olivieri, jež si zahraje policistku Olivii Monroe. Dawn můžete znát i z The Vampire Diaries jako Andie Star nebo LydiiHeroes.

Dawn jako Lydia spolu se Zacharym Quintem jako Sylarem. Foto: NBC.

A na závěr tu máme Bailey Noble alias Adilyn Bellefleur z True Blood. Ta si zahraje postavu jménem Lindsay Jolson ve čtvrté epizodě Manly Whatnots.

Na koho se nejvíce těšíte?

Diskuze /7

komja

Jestli ten Lochlyn nebude hrát padoucha tak budu překvapenej xD

#2 Lucifrid
15.2.2016 | 15:51:17
Lucifrid

#1 komja: Nápodobně :D

webmaster
15.2.2016 | 16:09:37
Malerno

Vždy som si myslel, že Jodi Lyn O'Keefe hrala v pôvodných X-Men postavu Mystique, no práve som zistil, že to je Rebecca Romijn. :D

Inak, nevychádzala nová epizóda vždy v pondelok ráno o 04:00? Prečo je to posunuté? :)

#5 Lucifrid
15.2.2016 | 17:11:51
monikash

Tak jsem podle nadpisu čekala DeNira, Seleka, Cageho nebo „Beryovou“, „Tapingovou“ ;-) a j.. Ale tyhle „bolidy“ mi opravdu nic neříkají.

#5 Lucifrid #6 Kalam
15.2.2016 | 17:53:31
Lucifrid

#4 monikash: Tak jsou to guest stars, coz jsou hostujici hvezdy :) A ja je jako serialovy fanda (cimz nerikam, ze ty nejsi), znam vsechny. A s tim, ze v anotaci je zminen Jeremy Davies, tak dava tusit, jakeho razu ty hvezdy budou. :)
#3 Malerno: V utery rano.

webmaster
15.2.2016 | 18:20:59
Kalam

#4 monikash: Zrovna Cageho už bych mezi hvězdy teda moc neřadil…

#7 monikash
16.2.2016 | 22:56:22
monikash

#6 Kalam: To víš, hvězdy mého mládí. Hned po Čukovi, Gekovi a Meresjevovi.....

17.2.2016 | 8:06:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E18: The Good, the Bad, and the Crispy

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @Umpalumpa3, @LuAn, @suelin, @Sh3pp, @MadyDollar, @mychal29, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S02E18.HDTV.x264-SVA
  • S02E18.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S02E18.1080p.WEB­.DL.DD5.1.H.264­.DRACULA

Kdy vyjdou titulky?

Chcete-li podpořit překladatele Lucifera a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás