Lucifer Chloe a Lucifer: ďábelská love story

Chloe a Lucifer: ďábelská love story

Chloe a Lucifer: ďábelská love story

Fox si k Valentýnovi připravil speciální, skoro tříminutové video mapující vztah Chloe a Lucifera. Je-li vám smutno, tohle vás zahřeje u srdce.

50 0
17.2.2017

Píseň z videa: I Keep Searching – Raphael Lake and Ben Fisher.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Lennis

Opravdu hezké zmapování vztahu nevztahu.

Ale při sledování jsem si uvědomila jednu věc. V pilotovém díle Chloe Lucifera zranitelným nečinila. Jak ji postřelili, další kulky mířily přece na něj. A nic mu neudělaly. Podle mě na Lucifera její přítomnost začala působit, až ve chvíli, kdy se mezi nimi utvořil vztah. Přesněji řečeno, od chvíle, kdy si Chloe připustila, že jí pomáhá být s ním. A protože nevěří, že je nesmrtelný padlý anděl, mohou ho v její přítomnosti zranit, dokonce zabít. Něco jako síla víry a vzhledem k tomu, kdo ona vlastně je, je její moc v tomto směru silnější než u ostatních.

#2 LostArrow
18.2.2017 | 20:52:25
LostArrow

#1 Lennis: Spíš hádám že v prvním díle ještě pořádně nevěděli co s tím seriálem bude :-D Její přijmení bylo Dancer a jejího manžel hrál myslím nějakej mexikánec :D Nehledal bych v tom moc velký teorie tohle nejsou deníky od CW aby to domotali pátý přes devátý :D

4.3.2017 | 1:21:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

O šesté řadě Lucifera se jednalo už hodně dlouho a když se konečně i Tom Ellis dohodl na pro něj vyhovujících podmínkách, čekalo se, že oznámení šesté série je na spadnutí. K tomu ale došlo až dnes zároveň s dovětkem, že šestá řada bude tou opravdu poslední. Máte z pokračování radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás