Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Elisabeth Moss na fotografiích pro New York Post

Elisabeth Moss na fotografiích pro New York Post

Elisabeth Moss na fotografiích pro New York Post

Co se týče oblečení z madmenovské éry, tak se Elisabeth Moss, představitelka Peggy Olsonové, těší na dobu, když už nikdy neoblékne spodní prádlo z tohoto období. Elisabeth nafotila pro New York Post opravdu krásné sexy fotky, které vám spolu s pár zajímavostmi z rozhovoru přinášíme.


2 0
3.4.2015

V roli Peggy je Elisabeth oproti své kolegyni Christině Hendricks (Joan) za šedou myšku. V novém foto setu ale ukazuje, že se s ní může bez váhání měřit. Móda ve stylu šedesátých let není zrovna její káva, nejlépe se cítí v domácím oblečení a džínách.

Elisabeth jako Peggy s Johnem Slaterym; Foto: AMC


Co se týče konce seriálu, myslí si, že jeho čas nastal a s koncem je spokojená. Na dotaz, zda v poslední epizodě vyskočí Don z okna s odkazem na úvodní titulky, odpovídá: „To vám říct nemůžu! Naštěstí se už nepamatuju. Od doby natočení poslední epizody jsem pracovala na čtyřech filmech a teď dělám na dalším.“ Po oblečení se ji stýskat nebude, ale po Jonu Hammovi a Johnu Slatterym ano, jsou to „její hoši“.

S Jasonem Biggsem v novém filmu Heidi Chronicles; Foto: Joan Marcus

Na otázku, zda je veganka reaguje: „Bože, ne! Bez sýra bych nepřežila.“ Její tajemství krásné pleti nespočívá v ultra-zdravé stravě, ale v kosmetických produktech: „Na place maskérky používají make-up od značky Koh Gen Do a já už nic jiného nechci. Jsem úplný závislák na kosmetice – odličovače, zvhčující krémy… když jste na pokraji třicítky, tak byste měla používat tak 9 miliónů zkrášlujících prostředků.“

O svém vztahu s bývalým manželem Fredem Armisenem se moc bavit nechce. Během jednoho roku se vzali a rozvedli, ale Elisabeth na lásku nezanevřela, naopak: „Rozhodně jsem teď zkušenější a moudřejší a ze svých chyb jsem se trochu poučila. Jsem beznadějná romantička a nikdy jí být nepřestanu. Ale zároveň jsem i moudřejší romantička!“

Série fotografií pro New York Post; Foto: Richard Phibbs

Elisabeth se ve světě sociálních médií moc neukazuje, nemá Twitter ani Facebook, pouze Instragram, avšak pod smyšleným jménem, kvůli zachování soukromí. Raději za sebe nechá mluvit svou práci, než aby se ukazovala na veřejnosti a upozorňovala na své filmy a role. Mezi její vysněné spolupráce s hereckými ikonami patří Julianne Moore, Helen Mirren, Meryl Streep a Maggie Smith. Za roli vedle Maggie by dle svých slov i zabíjela.

Edit: Elisabeth si dnes (4.4.) založila oficiální účet na Instagramu. :)

Celý článek s fotografiemi ve vyšším rozlišení najdete na stránkách New York Post.

Diskuze /2

KevSpa

Pěkné, tuze pěkné. :-)

webmaster
3.4.2015 | 11:27:27
MARTASLJ19

Som minulý týždeň dopozeral všetky dieli Mad-Menov. Som mal maratón od ledna tak som rád, že už začne druhá polovica. Ak by som to pozeral od začiatku tak by som bol naštvaný, že to rozdelili na dve časti. Nemám rád hentaké praktiky.

3.4.2015 | 13:02:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás