Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Mad Meni o svém konci

Mad Meni o svém konci

Mad Meni o svém konci

V lednu se herci a tvůrci Mad Menů setkali s tiskem a rozpovídali se o druhé půlce poslední sezóny. O čem, to se dozvíte v článku.


5 1
1.2.2015

Posledních sedm epizod nám odstartuje 5. dubna a při prezentaci seriálu nám tvůrce Matthew Weiner spolu s herci Jonem Hammem, Christinou Hendricks, January Jones, Johnem Slatterym, Elisabeth Moss a Vincentem Kartheiserem prozradili pár zajímavostí.

Weiner vždy věděl, že bude chtít poslední sezónu rozdělit na dvě části, a i proto si řekl o epizodu navíc. Mluvil o tom, jaká to je výzva, dát fanouškům pocit uspokojení a zároveň ne úplně vše, po čem touží.


Konec série byl pro herce i štáb jedním velkým proudem emocí. Jonu Hammovi se uleví, až nebude muset vyprávět, že neví, jak to celé dopadne a vymýšlet si, že se objeví roboti a zombíci, ale zároveň to pro něj bude velice těžké. „Posledních pár týdnů jsem byl totálně rozhozený. Každý vám to poví. Stačila nějaká maličkost a už jsem brečel.“

Herci byli při čtení finální epizody značně překvapeni, ale v dobrém. Elisabeth byla hodně překvapená, ale moc šťastná, January a Christina se vyjádřily obdobně. Konec podle nich dává smysl.

Tak co, kdo se nemůžete dočkat? Máte na finále seriálu nějaké tipy?

Diskuze /2

marwin836

Těším se moc. :)

1.2.2015 | 22:54:34
InReverse

už aby to bylo!

2.2.2015 | 16:47:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Mad Men a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás