Mr. Mercedes
93/100 - 53×

Mr. Mercedes

Neznámý řidič v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do davu nic netušících lidí. Takhle začíná detektivní příběh z dílny Stephena Kinga, který dovoluje psychopatovi proniknout vám a detektivovi pod kůži. Jak dopadne hra na kočku a myš?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AUDIENCE Network, Peacock | 50 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Brendan Gleeson (Bill Hodges), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Kelly Lynch (Deborah Hartsfield), Mary-Louise Parker (Janey Patterson), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Holland Taylor (Ida Silver), Breeda Wool (Lou Linklatter), Justine Lupe (Holly Gibney)

Brady Hartsfield

Brady Hartsfield

Brady Hartsfield pracuje jako zmrzlinář.

Sezóny 2
2017 - 2018

Brady Hartsfield působí na své okolí jako chytrý člověk, ale postupně se mu zatemnil úsudek. Není divu, že jeho život nabral opačný směr. Pro svou rodinu je ochotný udělat cokoliv. Miluje své bližní nadevše.

Brady se snaží zajistit příjem pro sebe a svou matku, se kterou bydlí na předměstí. Rozváží po městě zmrzlinu a je zaměstnaný ve společnosti Supreme Electronix. Když má volno od své práce, vyžívá se ve své druhé tajné činnosti, kterou bere jako koníček. Jednoho večera se pustí do svého mistrovského díla, na který se připravoval celý svůj život. Ukradne mercedes, kterým vjede do davu nicnetušících lidí. Avšak tím jeho řádění nekončí, Brady se ani nestihl zapotit.

Harry Treadaway jako Brady. Foto: AUDIENCE Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Goldensmile

Harrymu prostě seděj postavy maniaku, nezapomenutelnej byl jako Viktor Frankenstein, je skvělej :D

8.10.2018 | 21:38:29

Reklama

Třetí série pod drobnohledem

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Třetí série odstartuje za necelý měsíc, a proto vám v tomto článku shrneme ty nejdůležitější informace, které vás po slabé druhé řadě patřičně navnadí na sledování nadcházející série. Pokračování seriálu Mr. Mercedes si vezme na paškál knihu Právo nálezce.

Nepřehlédněte

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Před necelým měsícem skončila druhá řada úspěšného seriálového projektu sítě Audience Network, která seriál Mr. Mercedes prodloužila o další sezónu. Přichází seriál o své prvotní kouzlo, nebo naopak poctivě uctívá knižní předlohu? Na to si posvítili naši redaktoři v několika následujících řádcích.

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama