Mr. Mercedes Bill Hodges

Bill Hodges

Bill Hodges

Detektiv v důchodu, který se slepě honí za spravedlností.

Sezóny 3
2017 - 2019

Bill Hodges býval vysoce postaveným detektivem. Čas ho tlačí na hranu, a tím se mění i jeho zvyky. Křičí na děti ze sousedství, stará se o svého neobvyklého čtyřnohého domácího mazlíčka a štěstí nachází na dně skleničky. Důchod se mu dostává pod kůži, dokud v jeho městě nedojde k vážnému neštěstí. Bill se na vlastní pěst pustí do vyšetřování brutálního útoku, kdy neznámý řidič vjel do davu nicnetušících lidí. Dokáže dohnat nezastavitelného vraha před spravedlnost, nebo na to nemá klouby? Pomocnou ruku mu nabídnou Jerome s Holly, se kterými později založí vlastní detektivní společnost Finders Keepers.

Brendan Gleeson jako Bill. Foto: AUDIENCE Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sethissimo

Jako by z knížky vypadl :)

13.8.2017 | 13:16:27

Stav překladu

Epizoda S03E10: Burning Man

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Ciro7a, @Pandorka
Korekce: @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Mr. Mercedes a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série pod drobnohledem

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Třetí série odstartuje za necelý měsíc, a proto vám v tomto článku shrneme ty nejdůležitější informace, které vás po slabé druhé řadě patřičně navnadí na sledování nadcházející série. Pokračování seriálu Mr. Mercedes si vezme na paškál knihu Právo nálezce.

Reklama

Nepřehlédněte

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Před necelým měsícem skončila druhá řada úspěšného seriálového projektu sítě Audience Network, která seriál Mr. Mercedes prodloužila o další sezónu. Přichází seriál o své prvotní kouzlo, nebo naopak poctivě uctívá knižní předlohu? Na to si posvítili naši redaktoři v několika následujících řádcích.

Narozeniny