Mr. Mercedes Ida Silver

Ida Silver

Ida Silver

Billova sousedka a přítelkyně.

Sezóny 3
2017 - 2019

Ida Silver je Billova sousedka a dlouholetá kamarádka, která Billa podporuje a pomáhá mu. Radí mu se vším, i když se jedná o nepříjemné téma. Ida je esteticky založená a potrpí si na svou zahrádku a altánek, který jí Bill znovu postaví poté, co na altánek spadne strom. Když má detektiv náročný den a je celý prosákly depresí, musí si najít odreagování, které hledá v půvabu své sousedky. Ida pracuje jako učitelka v místní střední škole, kde seznamovala problémové puberťáky s prací spisovatele Rothsteina. Na jeho knihách ji něco přitahuje, a to by mohlo ohrozit její život.

Holland Taylor jako Ida. Foto: AUDIENCE Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E03: Love Lost

cz90%
Odhadované dokončení zítra 23:00


Překlad: @Ciro7a, @Pandorka
Korekce: @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Z důvodu nemoci překladatelů bude doplnění českých titulků lehce pozdrženo. Omlouváme se vám za vzniklé nepříjemnosti, ale prozradíme vám tajemství – titulky totiž zrají jako víno.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Mr. Mercedes a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Třetí série pod drobnohledem

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Třetí série odstartuje za necelý měsíc, a proto vám v tomto článku shrneme ty nejdůležitější informace, které vás po slabé druhé řadě patřičně navnadí na sledování nadcházející série. Pokračování seriálu Mr. Mercedes si vezme na paškál knihu Právo nálezce.

Reklama

Nepřehlédněte

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Před necelým měsícem skončila druhá řada úspěšného seriálového projektu sítě Audience Network, která seriál Mr. Mercedes prodloužila o další sezónu. Přichází seriál o své prvotní kouzlo, nebo naopak poctivě uctívá knižní předlohu? Na to si posvítili naši redaktoři v několika následujících řádcích.

Narozeniny