Mr. Mercedes Holly Gibney

Holly Gibney

Holly Gibney

Janeyna mladší sestřenice, která se chce stát detektivem.

Sezóny 3
2017 - 2019

Holly je mladší sestřenice Janey a Olivie, zesnulé majitelky ukradeného mercedese, kterým kdosi vjel do davu nicnetušících lidí. Dávka humoru a lásky v ní zapálí touhu po optimistickém pohledu na svět, byť je plný špatných lidí. Její nejsilnější stránkou je roztomilost a nevinnost. Billovi pomáhá dopadnout nebezpečného psychopata kvůli vniterní touze stát se detektivem. Proto spojí síly a svou brilantní mozkovnu s Jeromem. Tato trojice později založí vlastní detektivní společnost s názvem Finders Keepers, kterou naprosto kdokoliv může požádat o pomoc.

Justine Lupe jako Holly. Foto: Audience Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E10: Burning Man

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Ciro7a, @Pandorka
Korekce: @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Mr. Mercedes a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série pod drobnohledem

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Třetí série odstartuje za necelý měsíc, a proto vám v tomto článku shrneme ty nejdůležitější informace, které vás po slabé druhé řadě patřičně navnadí na sledování nadcházející série. Pokračování seriálu Mr. Mercedes si vezme na paškál knihu Právo nálezce.

Reklama

Nepřehlédněte

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Před necelým měsícem skončila druhá řada úspěšného seriálového projektu sítě Audience Network, která seriál Mr. Mercedes prodloužila o další sezónu. Přichází seriál o své prvotní kouzlo, nebo naopak poctivě uctívá knižní předlohu? Na to si posvítili naši redaktoři v několika následujících řádcích.

Narozeniny