New Girl (Nová holka) S07E06: Mario

S07E06: Mario

S07E06: Mario

Nick se opět chystá požádat Jess o ruku, ale musí to odložit kvůli tomu, že se rozhodnou pořídit si společně psa. Winston poprvé uvidí svět v barvách, v jakých je, a Schmidt se bojí, že by mohla Cece znovu otěhotnět.

cz sk
8.5.2018
1 240 000
23 minut

Základní info:

Režie: Jay Chandrasekhar
Scénář: Joe Wengert
Hrají: Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Rhiannon a Danielle Rockoff (Ruth), Nasim Pedrad (Aly), Gillian Vigman (Kim), JB Smoove (Van), Ayden Mayeri (Leslie), Rob Reiner (Bob), Sarah Baker (Judith), Quinta Brunson (Annabelle), … 


Trailer k šesté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás