Once Upon a Time (Bylo, nebylo) S04E22: Operation Mongoose Part 2

S04E22: Operation Mongoose Part 2

S04E22: Operation Mongoose Part 2

Velký závod o návrat do původního příběhu pokračuje. Vše vyvrcholí šokujícím zvratem, který zanechá obyvatele Storybrooku otřesené.

10.5.2015
5 510 000
42 minut

Základní info:

Režie: Ralph Hemecker
Scénář: Edward Kitsis & Adam Horowitz

Trailer k finálovému dvojdílu:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EmmaSwanJones

Oh My God!!! Sice se mi 3. Finale libilo o neco vic ale toto bylo opravdu super! Tesim se na zrekapitulovani 5. Serie :)

9.3.2017 | 20:30:29
ElektronickyOtisk

Celkově mi přijde, že druhá polovina čtvrté série začala hrozně slaboučce. 3 čarodějnice jdou po krku lidem ve Storybrooku, 100× ohrané téma znovu. Jak se ale příběh vyvíjel, začalo to být opravdu zajímavé až se to ve finále vyvrcholilo v pro mě velmi příběhově zajímavou sérii. Našel bych pár much. Například to, že Krasoň a Sněhurka nasolili vešekrou Temnotu do Lily a koho jsme dostali? S veškerou temnotou z ní byla jakási takási podfukářka a věčná smolařka (to je daleko drsnější Regina, která nikdy žádnou temnotu nevyfasovala). Mnohem lépe na tuhle „temnotu“ pasovala Cruella, která své otčími a lidi kolem sebe zabíjela bez větších problémů, prakticky pro zábavu. Tím, že by jí Emma zabila by se navíc otevřeli dveře k zajímavému vypořádání s Malificent, která by se jí chtěla prostě pomstít. Takhle nám přidali dvě nové postavy a bůhví, jestli otcem Lily nakonec nebude Merlin, ani bych se nedivil. Závěr, že bude všechno obráceně, také nebyl úplně špatný, ale pod „aby zloduši vyhráli“ jsem si představoval něco jiného. Vítězného Rampla, ale ne jako klaďase, ale jako vítězícího záporáka. Reginu jako vítězící záporačku a Sněhurku a zbytek klaďasů mrtvých. A ten Henry… proboha kdo tenkrát byl u toho castingu? Epizody nemůžou být budované na něm, on složitější herní výrazy než „stát v pozadí a bezbarvě zírat“ nezvládá. Všeho všudy se mi to moc líbilo. Pár much to mělo, něco se dalo udělat lépe, ale konec mě opravdu hondě navnadil na pokračování. Emma by teď zase neměla být vyloženě zlá, ale měla by být podobně podlá jako Rumple. To zní dobře, uvidíme.

7.6.2015 | 14:26:33
Klaudie

Uchvatný díl ;-)

18.5.2015 | 6:28:23
Kimberlly

celé to nefungovalo, ale akonáhle sa vrátilo do Storybrooku, tak to bolo skvelé. Dúfam, že 5.séria bude omnoho lepšia! :)

15.5.2015 | 17:06:54
Sidla

Mě se to líbilo, v podstatě sjme videli první … no vlastně prvky ze všech sérií znova ale tentokrát obráceně.

13.5.2015 | 20:47:22
locke argon

Rampl už nebude Temný? Škoda :-( už to nebude ono. Ale Ema jako záporačka, no uvidíme.

13.5.2015 | 20:20:53
tomasmachalekkkk

Nejlepší bylo těch posledních 20.minut Jinak tohle bylo hrozné finále Opravdu hodně slaboučké a opravdový guláš

13.5.2015 | 13:51:13
wrong

ale i tak si myslím že tam málo vykreslili všetky tie postavy „naopak“… vlastne celkovo to malo byť dlhšie :)

13.5.2015 | 12:41:30
LeerdamerSK

Ten koniec… WOW zaujímave ale už by to mohlo skončiť zbytočne sa to ťahá ak to pojde takýmto tempom tak tam zachvílu príde Shrek s Fionou… Časť 100%, 4, Séria 75%

13.5.2015 | 9:36:10
Dark-ex

Mně to nějak nenadchlo. vlastně mě to i zklamalo..Finále 3. série se mi líbio mnohem víc…A ten konec? No nevim teda, že by mě to nějak extra nalákalo na 5. sérii..to teda ne… škoda, škoda…

11.5.2015 | 23:56:09
1

Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 403×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás