Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Bude mít seriál Once Upon a Time 3. sérii?

Bude mít seriál Once Upon a Time 3. sérii?

Bude mít seriál Once Upon a Time 3. sérii?

Once Upon a Time má poslední dobou docela špatné hodnocení, díl od dílu je to horší. Může za to chudý děj, mnoho nových postav, bláznivá doba vysílání nebo něco úplně jiného?


0 0
6.4.2013

Bude seriálu Once Upon a Time schválena 3. série?

Once Upon a Time má poslední dobou docela špatné hodnocení, díl od dílu je to horší. Může za to chudý děj, mnoho nových postav, bláznivá doba vysílání nebo něco úplně jiného? Ať už je příčina jakkákoliv, fanoušci se bojí, že špatné hodnocení nevěstí pro 3. sérii nic dobrého. 

Nicméně jsme si jistí, že OUaT bude v pořádku. I když to ještě nebylo oficiálně oznámeno, vše naznačuje tomu, že by 3. série být měla.

I když epizoda 2×18 „Selfless, Brave and True“ měla sledovanost jen 7,4 milionů diváků, tyto čísla stejně staví seriál na druhé místo, co se týče sledovanosti v tomto čase. Vzhledem ke sledovanosti dříve je to sice nízké číslo (pro srovnání: premiérový díl 2. série měl sledovanost 11,4 milionů diváků), ale pořád je na tom OUaT lépe, než ostatní seriály na ABC. Ale to neznamená, že fanoušci (či scénáristé!) můžou být v klidu! I když by bylo opravdu hodně šokující, kdyby nebyla 3. série, tak pokud hodnocení bude stále klesat, může to ohrozit 4. sérii. A to bychom přece nechtěli že?


Diskuze /28

karla12345

Omlouvám se, příspěvek se netýká článku.. Měla jsem náladu udělat si test a žádný není dostupný :-( Nebylo by možné, znovu je zprovoznit? Dík za odpověď.

6.4.2013 | 20:48:30
Marketka

Tak z mého pohledu je teď v OUAT zajímavá dějová linie s Rampelníkovým synem a jeho tajemnou snoubenkou. Co mě naopak otravuje, ale to už dlouhodobě, je Snow aka Mary Margaret a její trápení se špatným skutkem a černáním jejího srdce. To je dějová linie, která mě opravdu nebaví, a kdyby měla Snow prospat zbytek sezony, vůbec bych se nezlobila :-)

webmaster
6.4.2013 | 20:53:38
litllewitch

No, mě štve Snow a štvou mě i nové postavy, které jsou podle mě hrozné nudné a zbytečně zabírají prostor stálým postavám. Stejně tak mi vadí neustálé a hlavně zbytečné dělání z Reginy tu špatnou. A malá technická – Once upon a time běží na ABC, a ne na ABC Family, to je trochu jiná stanice.

překladatel
6.4.2013 | 21:02:00
Alex02

tento seriál je ten istý prípad ako Revenge – každým dielom sa viac a viac vyčerpáva a 3. séria je to maximum, čo by uniesol mimochodom ABC Family? tam sa teda vysiela ťažko, je to samozrejme hlavný kanál ABC, takéto nepresnosti by sa autorovi stávať nemali

6.4.2013 | 21:25:06
sedlo03

Snowhite a Charming je naprostá nudá a ohraná dějová linie a myslím si, že čím dál tám tím víc lidí si to uvědomuje. Co tuhle show opravdu drží je Rampelník a Regina, popřípadě Rampelníkova story s Belle – to je to nejlepší, co show vyprodukovala a v posledních dílech nám z toho neukázali vůbec nic.

6.4.2013 | 21:48:26
selenne

nechápu, proč ten děj tak hrozně natahují. Rozhodně bych byla radši pro těch pár es v rukávu už teď (jak se tvůrci neustále dušují, že je stále mají), než-li později. Chápu, že Snow a Charming mají představovat ‚pravou lásku‘ a největší dobro téhle show, jejich charaktery to ale strašně ubíjí a samotná pomalu ‚tmavnoucí‘ Snow mě taky vážně nebaví. Navíc nechápu, proč tvůrci otevírají dalších milion vedlejších příběhů pro nové postavy, když nedořešili pořádně ty staré. Zbytečné zaplácnutí času a prostoru na ‚epické‘ finále 2. řady. Překombinovanost občas vážně není cool, milí tvůrci. P.S. Kromě Reginy, Rampelníka a trochu i Emmy 2. sérii bohužel nenaskýtá prakticky žádné pohnutí charakterů hlavních i vedlejších postav. Ale hlavně že je ‚velké‘ překvapení, kdo je ve skutečnosti Rampelníkův syn. To bylo vážně velké překvapení!

redaktor
6.4.2013 | 22:26:07
mynonka

Upřímně jsem doufala, že už to druhou sérií skončí. Dívám se na to už víceméně jen ze setrvačnosti. Sněhurka mi neskutečně leze na nervy a princ Krasoň má do prince na bílém koni taky pěkně daleko. Henryho hraje neskutečně špatný herec a jediné, co mě ještě udržuje ve stavu bdělosti je postava Rampelníka, jeho syna, Pinocchia a Reginy. Ať už by byl závěr druhé série jakýkoliv, třetí série asi půjde mimo mě.

6.4.2013 | 22:45:13
Marketka

Pro mě je asi nejpřijatelnější konec druhé série, že Snow, aby si uchovala dobré srdce (aby ho neměla černé), tak zemře, čímž se vytvoří nějaká dějová linie pro třetí sérii, jakože třeba bude narušena rovnováha dobra a zla, něco v tom duchu. Ale to je jediný vývoj, který bych její postavě byla ochotná tolerovat. Což je teda docela smutné :-)

webmaster
7.4.2013 | 8:50:29
hamster

Pokud 3, série bude, tak bych chtěl aby byla poslední a seriál si udržel nějakou úroveň. Protože ten potenciál už se podle mě vyčerpal. Druhá série mě baví až teď několik posledních dílů, dvě nové postavy to trochu zamotaly, každopádně nad vodou to drží hlavně Robert Carlyle. A Sněhurka mě taky štve, plus herecké výkony Ginnifer Goodwin jsou dost mizerné.

7.4.2013 | 10:39:04
Lirimo

Souhlasím mnoho postav a pomalý nudný děj… Mě chybí ty pohádky co prolínali děj.. Jinak mě neskutečně vytáčí Henry a Snow… Reginy mi je pořád líto… Jediný co mě u toho drží je Rumple.

7.4.2013 | 10:45:15
TerkaAndy

Za chybu s ABC Family se omlouvám, jsem už zblbá z PLL, snad se svět nezboří ne? ;)

Jinak mě seriál baví, ale pravda, že Snow a její temné srdce je dost nudné. Baví mě Rumple a Belle a teď nově i Neal, August a nová záhadná snoubenka:)

webmaster
7.4.2013 | 11:46:04
SaDiablo

Zabití Cory byl geniální tah a s prominutím mě sere, že se to pořád řeší. Sněhurku mám pořád ráda, nemůže za to, co s ní momentálně scénáristi dělají. Myslím si, že kdyby tomu vynahradili jeden díl a došli konečně k nějakýmu závěru a potom Sněhurku nechali chvíli odpočinout, byli by skoro všichni fanoušci míň znechucení. Navíc by se tomu dal průchod novým lajnám (a lepším), protože ten poslední díl s tou snoubenkou mi přišel hodně z ruky. Nevím, vůbec mě to nedostalo, jak asi mělo, přestože bych řekla, že jsem cílová skupina – Augusta a Neala si vždycky užívám.

Nevím… Spíš než zbytečný protahování bych uvítala, aby show skončila s pořádným boomem, nemusí mít prostě nutně šest deset sérií. I když jsem fanoušek a bylo by mi líto konce, chtěla bych víc akce, napětí a citu, a nejen v Rampelníkově příběhu. (Když totiž Sněhurka s Krasoněm přestali běhat po lesích, stal se právě Rampelník mou nejoblíbenější postavou. :-) Ať žije!) Nicméně se jako pokaždé těším na další díl, ty pauzy mě ubíjí…

7.4.2013 | 15:49:07
Nika

No nevím jak je to u ostatních ale u mě OUaT ztrácí od doby kdy zmizel Hook :( . Jako kdyby s jeho odchodem to ztratilo jiskru a Cory odchod tomu taky nepřidal. Doufám, že se brzo do příběhu vrátí a OUaT znovu nabude na síle :) . PS.: Zajímalo by mě proč Hook v New Yorku zůstal trčet? Že by ho zatkli poldové :D .

#14 komcus
7.4.2013 | 15:55:39
komcus

#13 Nika: V posledním odvysílaném díle mluvil Neal s Emmou, a řekl, žekdyž byla Tamara u něj, zjistila, že Hook již ve skladišti kam ho zavřeli není. Takže si myslím, že o něm ještě uslyšíme.

webmaster
7.4.2013 | 17:30:34
Juliet Rocks

Upřímně bych taky byla radši, kdyby si třetí sérii odpustili. Já OUaT miluju, ale co se s ním děje v poslední době… Například nová dějová linie Tamary mě vůbec neoslovila, ale je pravda, že pokud jí budou chtít nějak rozvést a dořešit, posledních pár dílů druhé série jim asi stačit nebude… Co se týče Charminga a Snow – to prostě nejde, abyste jich po tak dlouhé době nezačali mít plné zuby. Tím nemyslím, že by mi jejich vztah nějak vadil (pořád mi přijdou jako skvělý pár), ale tři série o dvou postavách, čili o tom, jak se neustále kvůli nějakému zlu oddělují a zase scházejí je prostě nudný. Protože u nich dvou je přece jasné, že „they will always find each other“, takže ani nic jiného čekat nemůžeme. To je podle mě důvod, proč je nám všem mnohem bližší postava Rumpelníka a mně osobně Reginy. U nich nikdy nevíte. Můžete tušit, ale protože to nejsou ty tuctové „dokonale hodné“ postavy, můžou vás překvapit. A co se týče Emmy a Henryho… S tímhle a všemi těmi rodinnými vztahy si na sebe ušili pěkný bič. Je to tam zamotané až běda a řekněte mi – jak může být Emma dokonalá matka, když jí není ani dokonalá Snow? Nejlepší by prostě bylo, aby se „vrátili“ v čase do dne, kdy se Emma narodila a začali nanovo…

8.4.2013 | 12:27:51
Men in White

Tak 2.seria sa mi páči veľmi aj keď nie ako 2.seria. Skončil som dielom „Welcome the Storybrooke“ na další diel teraz nemám čas. Ohľadom 3.serie som za ale len v tom prípade že tou sa to skončí. Lebo keď budu naďalej strácať divakov môže to byť tak že serial zostane bez konca viz Heroes kde po 3.serii mohli natočiť 4 ako záver. Takže nech ešte urobia 3.seriu a nijak to tam ukončia.

8.4.2013 | 14:13:01
Kling109

Těch postav tam je moc no, jako že se tam Pinoccio objevil pomalu na konci řady, to beru schovával se, ale třeba Sidney zmizel uplně, Kathryn Nolan opět celou řadu se vypařila :D, Jeníček s Mařenkou se tam objevili taky jeden díl za celej seriál. Žeby to bylo zas takový obrovský velkoměsto kde se neznaj a nepotkávaj se mi nezdá :D

#18 Juliet Rocks
8.4.2013 | 14:23:44
Juliet Rocks

#17 Kling109: Na tom něco je, docela by mě zajímalo, kde všichni jsou… Že by je měla třeba Regina všechny zavřené, jako měla Bells? :D

8.4.2013 | 15:00:43
Gepeto

Seriál upadá práve preto, pretože 2. séria nemá to, čo mala 1. séria – prelínanosť minulosti a prítomnosti, odhaľovanie identít, zapadanie príbehov, rozmanitosť charakterov, postupná história. V 1. sérií sme mohli postupne vidieť celú históriu od Vojvody cez vládu kráľa Juraja po jeho pád a nástup dynastie Krasoňovcov a vzhľadom na to, že ma história fascinuje (v tomto prípade fiktívna rozprávková), páčilo sa mi to a bolo to preľnuté obyčajnými postavami. Mali sme Lovca, inokedy podstatného Džina, takisto Čiapočku. Keď sa k tomu v 2. sérií vracali, miestami ma to trocha nudilo (Dieťa mesiaca, a to je mi ľúto, pretože čiapočku zbožňujem), miestami som bol rád za návrat a vysvetlenie (Cricket Game a samozrejme rozprávka na ktorú som sa sakra dlho tešil odkedy ma napadlo, že Cora bude Mlynárova dcéra (pri druhom skuknutí prvej série a konkrétne časti The Stable Boy) – The Miller's Daughter). Toto sa už vrátiť nedá, pretože v mestečku nie sú žiadne vhodné postavy, ktorých identita by nás šokovala a ktorých príbeh by sa odhaľoval. K tomu prelínaniu – bolo úžasné napríklad, keď Rampel zakladal v Desperate Souls požiar a požiar použili aj v reáli, keď Emma zachraňovala Reginu – tieto prelínania som zbožňoval. Už cih tam toľko nie je.

Takisto sa rozhodli ignorovať mnohé postavy ako Kathryn, Geppetto, Archie, Karkulka, Jefferson, trpaslíci a im podobní, sem-tam nejaká príležitostná ú­loha.

Jediné, čo by to zachránilo, mohli byť Rúženka a Mulan a Filip a ukázanie ich príbehu, lenže toho je málo a aj tak to statočne ignorujú.

K Sydneymu – Sydney je uväznený tam, kde bola Belle, mohli ste vidieť ceduľku s jeho menom v epizóde 1×22 A Land Without Magic, keď Jefferson oslobodzuje Belle. Pozrite si to ešte raz, konkrétnu scénu na YouTube, vudíte. Verím, že ho ešte použijú v Aladinovom príbehu (možno epizóda Second Star to the Right, pod star som si ihneď vybavil turecký mesiac a hviezdu, neviem prečo :D ).

10.4.2013 | 11:30:28
Faramir15

snehurka a krason… no nic moc… a jejich dejova linie ve treti serii je udesna… rampelnik mnohem lepsi

11.4.2013 | 1:43:05
Trifi

No sakra :D Já tedy nechci tvrdit, že OUaT neztratilo nic ze svého lesku a že je v ději spousta kiksů… Ale v žádném případě bych si nedovolila byť jen na sekundu uvažovat o tom, že bych chtěla konec po téhle sérii :-o Pořád je to jeden jediný seriál svého druhu v celé seriálové nabídce, jediná koukatelná (aspoň pro mě jediná…) polo-fantasy. Trochu mi to začíná připomínat situaci s LotS a kolik fans pak brečelo když ho fakt zrušili…

#22 Gepeto
překladatel
12.4.2013 | 23:43:54
Gepeto

#21 Trifi: Tak aj ja sa sťažujem, ale takisto nechcem, aby táto séria bola posledná. Nejak nechápem ten postoj – skončite to, už to przníte. Ja im dávam šancu. Ak totálne sprznia aj tretiu sériu, až potom by som nad tým uvažoval, takto sa zatiaľ len v niektorých ohľadoch presekli a ja dúfam, že to napravia a že nám majú stále čo ponúknuť.

Je málo seriálov, ktoré sa menej zameriavajú na to, ako hercov vyzliecť (hoci aj do OUaT furt dávajú samých fešákov, u Hooka som to nechápal, vážne tam muselo byť to sexuálne napätie medzi ním a Emmou? Keď ohlásili Hooka ako postavu, predstavoval som si skôr takého Barbosu z PoC. To u mňa spôsobuje averziu voči Hookovi, ale inak herec, čo ho hrá je v pohode. Len tie scénky, kedy musí na ženy hovoriť v bezprostrednej blízkosti ich tváre, akoby im chcel vraziť jazyk do úst ma iritujú a je mi z nich zle. Okrem Emmy to bola aj Belle.) a viac sa zameriavajú na zapeklitosť príbehu a histórie. OUat je jeden z nich. A je to mierna útecha, keď páni scenáristi Hry o tróny nadobudli pocit, že vedia príbeh napísať lepšie a robia toľko nelogických zmien. Musím sa na to pozerať ako na samostatnú jednotku, ak nechcem byť iritovaný scénami ako tá z prvej epizódy tretej série, kedy aj z Mormonta aj zo Sama spravili debilov jednou ranou, už sa len modlím, aby nevynechali v Samovom živote jednu veľmi dôležitú scénku, ktorú keď som čítal v knihe, tak som prežíval literárnu eufóriu.

Takže OUaT je taká záplata na GoT, do toho ešte trocha stále originálneho humoru z HIMYM a krochkám blahom. Ak mi zrušia OUaT, budem nahnevaný :D

13.4.2013 | 15:02:45
Makatakas

Vy jste všichni strašně chytrý bože. To je furt samí stěžování. Chtěla bych vidět vás jak byste vymysleli takovýhle seriál. Tak na to nekoukejte a nestěžujte si furt sakra.

#24 Gepeto
19.4.2013 | 16:38:32
Gepeto

#23 Makatakas: Ten istý argument môžeme použiť aj my – ak sa ti nepáči naše „sťažovanie“, tak to nečítaj.

My sa tu nesťažujeme. Ako vyvinuté tvory so spoločnou rečou tu pokojne bez útokov diskutujeme, kritizujeme a vyjadrujeme svoj názor. Seriál je umenie a umenie má vyvolávať pocity – my tu diskutujeme o tom, že to v nás vyvoláva pocit, že to nemá ten istý náboj ako kedysi. Ja zastávam názor, že ľudia by mali diskutovať a preberať problémy, nie to riešiť prachsprostým „Nepáči sa ti, nerieš, nepozeraj.“. Ja mám diskusie rád.

#26 Makatakas
20.4.2013 | 12:54:04
Men in White

Linie Snehurkinho čierneho srdca posobi uplne nudna ale pred chvilou ( pri epizode 2×18 ) som sa pristihol že mi to vobec není jedno a zaleži mi na tom čo so Snehurkou bude :-)

20.4.2013 | 18:12:04
Makatakas

Ano, ale je rozdíl diskutování a stěžování si! :)#24 Gepeto:

21.4.2013 | 12:35:32
angie1234

Vytáčí mě, že scénáristi vypouštějí postavy, které ještě nejsou dořešené, jako je Kathryn Nolan a její princ ze zlata, který byl ve storybrooku učite, pokud si to dobře pamatuju..

6.5.2013 | 23:49:26
komcus

juchů, 3.série byla již oficiálně potvrzena

webmaster
11.5.2013 | 15:52:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK