Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Once Upon a Time přestalo klesat

Once Upon a Time přestalo klesat

Once Upon a Time přestalo klesat

Sledovanost 3.série OUaT epizodu od epizody klesala po půl milionech, nyní to však vypadá, že klesání konečně zastavilo.


0 0
30.10.2013

První epizodu 3.série „The Heart of the Truest Believer“ si na ABC nenechalo ujít 8.52 mil. diváků. Ve srovnání s loňskou premiérou 2.série (11.36 mil.) je to pokles skoro o 3 miliony. Ovšem ve srovnání s obrovskou sledovaností, kterou si v neděli získává sport, si OUaT zase tak špatně nevedlo.Ale sledovanost dál klesala. Epizoda „Lost Girl“ klesla na 8 mil., „Quite a Common Fairy“ na 7.53 mil. a „Nasty Habits“ dosáhla s číslem 7.05 mil. nejen nejnižšího vysledku 3.série, ale i celé historie serálu.


Tento pád ale v neděli zastavila pátá epizoda „Good Form“, kde si sledovanost polepšila na 7.23 mil.. A co říct na závěr? Doufejme, že sledovanost se u níže než čtvrtá epizoda nedostane.

Diskuze /3

SaDiablo

Asi by se hodilo napsat, že v nejlepším je třeba přestat. Je to fakt. Poklesu sledovanosti se upřímně ani nedivím a sice nemám čas se po tom pídit, přesto by mě zajímalo, co na to říkají tvůrci, nejen na pokles, ale i kritiku seriálu. Je to smůla, budu se dívat dál, protože pořád čekám na něco, čím se mi OUaT zase přiblíží…

#2 domca27
30.10.2013 | 14:54:02
domca27

#1 SaDiablo: tvorca seriálu vždy sledovanosť píše na twiter a vždy sa tvári že je to strašne super, lebo v tom čase je to stále najsledovanejší drama seriál…a pokles sledovanosti je vraj kvôli športu..

#3 SaDiablo
30.10.2013 | 20:06:37
SaDiablo

#2 domca27: No jasně, to je vono. :D Ale já fakt myslela, i když se na to reportéři a jim podobní nejspíš kvůli taktu neptají (co já vim), jestli to třeba není někde probíraný detailně, chápeš? Jasně, je to kravina, ale mě vždycky zajímaly i věci ze zákulisí, se vším všudy… A tu paniku musí pociťovat všichni, co tvoří ten seriál, takže to ani na place nemůže být taková pohodička jako normálně.

30.10.2013 | 21:56:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy