Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 3x19 A Curious Thing

Rekapitulace epizody 3x19 A Curious Thing

Rekapitulace epizody 3x19 A Curious Thing

Ještě než překladatelé z CWzone dokončí české titulky k epizodě Kansas, pojďme si zrekapitulovat, co přinesla minulá epizoda S03E19 A Curious Thing.


0 0
6.5.2014Kniha

Ve Storybrooku: Na začátku epizody přichází Regina v překvapivě dobré náladě po jejím setkáním s Robinem (ale kdo by ji z čeho obviňoval, že?). Svěří se ostatním, že pořád nedokáže přijit na to, čeho se Zelena musela vzdát, aby seslala kletbu. A také si uvědomuje, že Henry potřebuje své vzpomínky zpět, pokud chtějí mít nějakou šanci Zelenu porazit.

Naši hrdinové potřebují najít Henryho pohádkovou knihu, což se snadněji řekne, než udělá. V Goldově obchodě není, ale jako mávnutím kouzelného proutku se Sněhurce objeví ve skříni. Kéž bychom taky ve vlastní skříni vždy našli, co zrovna potřebujeme. Nicméně, Emma si však není tak jistá, zda-li chce, aby se Henrymu vzpomínky vrátili.Prokletý polibek

Rampelník přiveze Hooka svázaného v kufru auta, protože Zelena není spokojená, že Emma má stále svou magie. Hook přesvědčí Henryho, že mu může pomoct utéct do New Yorku, ale létající opice jejich plán nepodporují. V pravý čas naštěstí přichází Emma, Regina a zbytek gangu. Emma Henrymu přizná, že mu lhala, a tak mu podává jeho knihu, a jeho vzpomínky jsou rázem zpět. Konečně!

Právě v té chvíli, se objeví Zelena a chytne Henyho. Chystá se ho zabít (začně ho škrtit), Emma ale soustředí svou magii a osvobodí ho ze Zelenina sevření. Regina vypadá, že na tom není moc dobře, ale nakonec se probudí a vidí, že nad ní stojí Henry. Políbí ho, tím zlomí kletbu, a všem obyvatelům města se vrací vzpomínky.

Emmu přiliš netěší, že jí Hook neřekl o Zelenině prokletí, a že je Henry v nebezpečí. Pak ho Krasoňovi informují, že jim lhal o tom, kde k přišel k elixíru paměti. Jejda. Na konci epizody, návštíví Hook Nealův hrob, a Snehurka začne rodit.
Pokud uvidíte nějaké dveře, můžete vstoupit

V pohádkové řiši: Ve flashbacku, v minulém roce, se Aurora a Philip přiznají, že Zelena chce Sněhurčino dítě. V zápětí se objeví Zelena a proměňuje tyto dva v její létající opice. Zmrazí naše hrdiny a cití, že Sněhurčino dítě je opravdu to, co hledá.

Rample jim říkankou řekne, že musí najít dvěře, které je zavedou ke Glindě, dobré čarodějce. Sněhurka a Krasoň projdou, ale Regina ne, neboť její duše zrovna moc čistá není. Glinda Krasoňovým oznámí, že Zelenu může porazit pouze zářivá magie. To znamená, že to může udělat pouze Emma, ale ta je bouhužel zpět v New Yorku.

David ochotně nabízí své srdce, aby mohla Sněhurka seslat temnou kletbu, která by je dostala k Emmě. Sněhurka jeho srdce rozdrtí, ale když tak učiní, ukáže se Zelena a přidává do kletby prvek, který je připraví o paměť. Sněhurka má naštěstí víru, že polovina jejího srdce dokáže Davida oživit, a funguje to!

Na závěr, vypije Zelena lektvar, aby si zachovala své vzpomínky, a nabízí lektvar i Ramplovi. V tom se v něm probudí Neal a pošle lektvar Hookovi.Největší záhady epizody:

  • Co se stane, až Sněhurčino dítě přijde na svět?
  • Podle proma se v další epizodě objeví Dorothy Gale. Jak to s ní bude?
  • Jak si to Hook vyžehlí u Emmy?

Diskuze /9

zoey

Tak trochu už pozdě na záhady epizody. :D :D

6.5.2014 | 21:22:40
sis261

zjavne nemate dobry odhad kedze titulky stale nie su :D

6.5.2014 | 21:51:05
Erebos

Tohle nemáte dobře vyřešený s CWzone.. Vem čert, že na titulky k Once se někdy čeká i několik dní, ale psát sem včera, že tit budou v 11 večer a nic a dneska ani už nevim kolikrát jste změnily čas..

6.5.2014 | 21:58:43
katka_94

nehádžte to na nich..včera prekladatelia naozaj napísali že titulky už možno večer..a to že to oni nestihli nemá za vinu edna team ;)

6.5.2014 | 22:10:04
Liss93

V jedné epizodě se na titulky čekalo celý týden, takže teď je to ještě v pohodě :D

#7 EndyCZ
6.5.2014 | 22:22:14
TerkaAndy

Taky sem nemusíme psát nic a můžete se chodit koukat každou půl hodinu, jestli už náhodou titulky nejsou :) My s CWzone nemáme co řešit, akorát se řídíme jejich vlastními odhady.. A když jim to někdy nevyjde, tak za to nikdo vážně nemůže :)

webmaster
6.5.2014 | 22:23:48
EndyCZ

To už mne to přestávalo bavit a chtěla jsem se na to podívat anglicky. :P #5 Liss93:

6.5.2014 | 22:25:32
Petrea

myslím, že autori titulkov sa snažia aby boli kvalitné, takže počkať si o chvíľu viac nás hádam nezabije…:) a čo sa rozoberanej epizódy týka…chudák Hook…sa snaží zabrániť „najhoršiemu“ a ešte z toho vyjde ako záporák…

#9 komcus
7.5.2014 | 6:35:33
komcus

#8 Petrea: S těma titulkama máš naprostou pravdu :)

webmaster
7.5.2014 | 15:18:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.