Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 415×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Ruth

Ruth

Chudá ovdovělá farmářka, matka Davida a Jamese.

Sezóny 4
2011 - 2017

Jednoho dne na farmu přišel Rampelník, který jim nabídl peníze za jejich syna. Ruth a její manžel mu vydali Jamese, ze kterého se stal dědic krále George, zatímco Davida si nechali. Její manžel, alkoholik, později zemřel, na farmu zůstává sama z Davidem.

Jednoho dne se na farmě znovu objevil Rampelník, aby odvedl Davida králi Georgovi jako náhradu za mrtvého Jamese. Po porážce draka se David vrátil ke své matce, aby jí oznámil, že si musí vzít princeznu Abigail a dal jí sbohem. Ruth darovala Davidovi svůj prsten.

Poté, co byla Sněhurka probuzena ze spací kletby, se Krasoň vydal najít svou matku, ale ta byla zraněna otráveným šípem. Krasoň, Sněhurka a Lancelot ji vzali k jezeru Nostos, jehož voda má léčivé účinky. Když dorazili, našli jezero úplně vyschlé. Lancelot našel pár kapek v mušli, které však Ruth tajně podstrčila Sněhurce, aby zlomila Georgovo prokletí, kvůli kterému by nemohla mít děti. Lancelot oddal Krasoně a Sněhurku, na čež Ruth zemřela.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Selenator_09

Nic moc ale je mi líto že umřela

8.7.2016 | 17:47:33

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama