Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Ruth

Ruth

Ruth

Chudá ovdovělá farmářka, matka Davida a Jamese.

Sezóny 4
2011 - 2017

Jednoho dne na farmu přišel Rampelník, který jim nabídl peníze za jejich syna. Ruth a její manžel mu vydali Jamese, ze kterého se stal dědic krále George, zatímco Davida si nechali. Její manžel, alkoholik, později zemřel, na farmu zůstává sama z Davidem.

Jednoho dne se na farmě znovu objevil Rampelník, aby odvedl Davida králi Georgovi jako náhradu za mrtvého Jamese. Po porážce draka se David vrátil ke své matce, aby jí oznámil, že si musí vzít princeznu Abigail a dal jí sbohem. Ruth darovala Davidovi svůj prsten.


Poté, co byla Sněhurka probuzena ze spací kletby, se Krasoň vydal najít svou matku, ale ta byla zraněna otráveným šípem. Krasoň, Sněhurka a Lancelot ji vzali k jezeru Nostos, jehož voda má léčivé účinky. Když dorazili, našli jezero úplně vyschlé. Lancelot našel pár kapek v mušli, které však Ruth tajně podstrčila Sněhurce, aby zlomila Georgovo prokletí, kvůli kterému by nemohla mít děti. Lancelot oddal Krasoně a Sněhurku, na čež Ruth zemřela.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Selenator_09

Nic moc ale je mi líto že umřela

8.7.2016 | 17:47:33

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás