Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Další dvě ukázky z epizody Darkness On the Edge of Town

Další dvě ukázky z epizody Darkness On the Edge of Town

Další dvě ukázky z epizody Darkness On the Edge of Town

Další dvě krátké ukázky z jarní premiéry se zaměřují na rozhovory Reginy a Emmy v starostčině kanceláři.

9 0
28.2.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /11

Michelle84

o čom zhruba hovoria? neviem anglicky :D druhé video som si domyslela ale prvé ne :D

#2 Packa
28.2.2015 | 18:01:58
Packa

#1 Michelle84: Zhruba:

  1. Emma donesla Regině jídlo a pivo, aby si dala pauzu. Regina si stěžuje, že už hledají dlouhou dobu a pořád nic nového (o autorovi knihy) nezjistila.
  2. Emma se ptá, co to je za obrázek, Regina vysvětluje to s Robinem. A zazněla zvláštní otázka od Emmy – jestli se Regině ozval Robin (odpověď že ne). Ehm? A jak by tak asi mohl?
#3 Brog #4 SaDiablo #7 elissisi
redaktor
28.2.2015 | 19:55:49
Brog

#2 Packa: Jo, taky jsem si říkal, co to bylo za blbost s tou otázkou… -.-

#4 SaDiablo
28.2.2015 | 20:00:43
SaDiablo

#2 Packa: #3 Brog: Mě to prvně taky překvapilo, ale říkala jsem si, že třeba přes telefon. Pak mi to přišlo jako kravina, protože Storybrook pro normální lidi neexistuje, takže i kdyby to číslo znal, těžko by se dovolal… Pak jsem si myslela, že to je už z té doby, kdy se Rumple vrátil, a třeba si myslela, že když se vrátil jeden, mohl by i on… Ale nemyslím si, že by byly s Emmou tak v pohodě, kdyby byl Rumple už zpátky (navíc zpátky v první epizodě určitě nebude). Takže mi to přijde taky divné.

#5 Packa
28.2.2015 | 20:39:02
Packa

#4 SaDiablo: No jo, z doby po návratu Rumpla (a má prý padnout i hranice) by to být mohlo, ale jinak si taky myslím, že návrat nebude tak brzo. I kdyby si hodně pospíšili, tak dřív než závěrečná scéna prvního dílu to určitě nebude. Takže jsme zase zpátky u divné otázky. :D

#6 SaDiablo
redaktor
28.2.2015 | 20:58:30
SaDiablo

#5 Packa: Jako zajímalo by mě, jestli s tím nemá něco společného to, že se Rumple s Robinem potká… Ale s tím návratem souhlasím, beztak budou chtít udělat pompézní závěr první 4B epizody, abychom „byli v napětí, co se stane dál“ (jako vždycky), takže v druhé epizodě už třeba bude, a tahle celá konverzace by nějak mohla dávat smysl.

28.2.2015 | 21:22:39
elissisi

#2 Packa: No já vám nevím, ale i při první kletbě si Regina odcházela jak a kdy chtěla, výlety do Bostonu pro Henryho atd. a Rampl jí tu adopci zařizoval, takže už tehdy si asi telefonovali mimo Storybrook zcela bez problémů, tudíž jsem čekala, že telefon, skype nebo jakákoli jiná dnes rozšířená technologie pro ně není tabu. Osobně jsem předpokládala, že aspoň po telefonu v kontaktu budou… očividně ne no…

#8 SaDiablo
28.2.2015 | 21:36:42
SaDiablo

#7 elissisi: Myslím si, že Regina s Rumplem třeba mohla komunikovat proto, že měl ať už jakýkoliv komunikační aparát (mobil, zrcadlo, vzduchovou bublinu) ze Storybrooku, a pokud s tou agenturou, co zařizovala adopci, byl v kontaktu Rumple, tak u něj to není nic zvláštního, že si poradí v situacích, co pro všechny ostatní ve Storybrooku nejsou možné… Anebo ze Storybrooku volat jde, ale naopak ne. Regina nejspíš Robinovi nedala mobil, zrcátko nebo cokoliv, protože byla přesvědčená, že se nebude moct vrátit, a chtěla, aby začal žít znovu od začátku, aby se na ni neohlížel a aby na ni zapomněl. A pokud platí to, že se do Storybrooku nejde dovolat (když ho normální lidi ani nevidí), tak ji ani Robin nijak kontaktovat nemůže. Pak ale zase nedává smysl, proč by se jí na to Emma ptala.

#9 elissisi
28.2.2015 | 22:08:05
elissisi

#8 SaDiablo: Dává to smysl, když si uvědomíš, že ten seriál tvoří Adam a Eddie. ;) Ti jsou na nevyřešené situace, nesmyslné prvky v ději a vůbec zamotávání se do toho, co vymýšlí, úplní experti. Mohli by to s klidem začít vyučovat. :D

1.3.2015 | 7:23:51
tigy

Keď si to človek porovná s prvou sériou, je to obrat o 180 stupňov, ako sa tu úplne v pohode bavia, ako kamošky, pivko, pokec o chlapoch :)

1.3.2015 | 17:55:27
FaNTa

Jo i když si tu bavěj o tomto. Tak se docela děsím „Dark Emma“. Jinak nevím proč, ale mě připadá Regina jako super postava (Myšleno ve Storybrooku po první kletbě a pak i v Začarovaném Lese po kletbě co uvalil Pan). Regina se od první série dost zlepšíla a teď když jsou s Emmou „Kámošky“ tak by se Emma mohla naučit pořádně čarovat a jak řekla Zelena („Prohnaná čarodějnice ze západu“) Nemrhat talentem.

1.3.2015 | 20:53:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.