Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Druhá ukázka z epizody Enter The Dragon

Druhá ukázka z epizody Enter The Dragon

Druhá ukázka z epizody Enter The Dragon

V druhé ukázce ze zítřejší epizody se Regina tajně schází s Emmou, Davidem, Mary Margaret a ,,maskotem'' Hookem. A Regina si jejich snahu o nenápadnost nemůže vynachválit.

8 0
15.3.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Packa

A má důvod. Charmingovi fakt nevyhrávají cenu za nenápadnost. :D

#2 komcus #3 SaDiablo
redaktor
15.3.2015 | 22:48:54
komcus

#1 Packa: To je pravda. ;)

webmaster
15.3.2015 | 23:35:15
SaDiablo

#1 Packa: Asi se nechali inspirovat u Rumpla a jeho večerních inkognito procházkách po městě. :D

Mně třeba nevadí flashbacky se Snowing, kdysi jsem je v Začarovaném lese měla nejradši. Ale ve Storybrooku jsou vážně na odstřel, hlavně ta linka s Maleficent špatná není, ale štve mě scénář, jak tvůrci řeší to, že když už je nemůžou použít na nic důležitého, tak je tam musí protlačit za každou cenu. Ale to mi neubírá na radosti, že se velká část epizody, jak to vypadá, bude soustředit na Reginu, a Emma je taky o dost snesitelnější, když ji podporuje.

#4 Packa
16.3.2015 | 0:52:09
Packa

#3 SaDiablo: Naprostý souhlas. Rumple byl taky fakt nenápadný (to se po večerce nikdo ani nepodívá z okna? :D ). Charmingovi (a Snow speciálně) byli v Začarovaném lese moji oblíbenci. Ale ve Storybrooku jsou příšerní. Nechápu, jak se to stalo, ale jsou naprosto nezajímaví a pro mě postavy, které se nedá oblíbit. :D A s Reginou taky souhlasím – miluju ji. Když byla Evil Queen, hrála to naprosto perfektně, takže na tenhle kousek zlé Reginy se zase těším. :)

Ještě k té nenápadnosti Charmingových – „Jdeme na túru. Jo, jdeme, fakt jdeme. Ehm. -významný pohled na sebe- Proč bys nám neměla věřit? Jdeme se projít.“ Že tohle je lhaní odhalím i já bez superschopnosti Emmy. :D

#5 SaDiablo
redaktor
16.3.2015 | 9:49:31
SaDiablo

#4 Packa: Přesně. :D Ono kdyby to bylo jednou za čas, neřeknu, ale ty všemožný „nenápadný“ pohledy, to se tam děje častěji, než by mi bylo milý. I třeba to sledování autem, kdy Emma s Charmingem jela po Cruelle a Uršule, nebo teď kdy sledovala Reginu s Maleficent a jela od nich asi 15 metrů, ani bych se nedivila, kdyby měla rozsvícený světla. :D S Rumplem by se to dalo vysvětlit třeba tak, že na sebe použil něco, co ho zneviditelnilo (to u něj nebude problém), ale asi jim nepřišlo důležitý to zmiňovat a nechali to na naší fantazii. :D

Jinak Reginu jsem si oblíbila až po první sérii, až si začala uvědomovat to zlo, které napáchala, a ukázali nám i její minulost a podobně, to myslím bylo na začátku druhé série. Celkově padouchům nefandím, ani Pana jsem si nijak neoblíbila, no a Coru jsem nemohla vystát vůbec (a teď jsem četla cosi, že ta herečka s nimi natáčela finále ve Vancouveru, takže pokud bude v posledním díle, tak moc ráda nebudu), výjimka je snad jen Rampelník… A je pravda, že Lana je úžasná a Reginu hraje prostě skvěle. Třeba u Emmy bych si dokázala představit, že ji hraje jiná herečka, i u Charminga a Belle, ale u Reginy a Rampelníka ne.

16.3.2015 | 12:00:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy