Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů) S01E02: Dead People Lie Down

S01E02: Dead People Lie Down

S01E02: Dead People Lie Down

Raul Vega je na prahu smrti a jeho bratr Mateo potkává charismatického Pachuku jménem Fly Rico. Vyšetřování zavede Tiaga a Lewise do chrámu rádiové evangeličky, sestry Molly Finnisterové, a její obávané matky Adelaide. Radní Townsend a jeho mazaná asistentka Alex zúročují sváry ve městě, aby pokročili ve svých politických cílech. Peter Craft se čirou náhodou setkává na pláži s Elsou a jeho synové poznávají jejího sklíčeného chlapce Franka. Lewis a jeho staří známí vyšetřují utajené aktivity Třetí říše.

cz sk
3.5.2020
56 minut

Základní info:

Režie: Paco Cabezas
Scénář: John Logan

Hrají: Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte), Thomas Kretschmann (Richard Goss), Dominic Sherwood (Kurt), Brent Spiner (Ned Vanderhoff), Amy Madigan (Adelaide Finnister), Sebastian Chacon (Fly Rico), Santino Barnard (Frank Branson), Piper Perabo (Linda Craft), Julian Hilliard (Tom Craft), Hudson West (Trevor Craft), Rod McLachlan (Jimmy Reilly), Kyle McArthur (Brian Koenig), Lin Shaye (Dottie Minter), Richard Kind (Sam Bloom), Bill Smitrovich (Anton Chevic), David Figlioli (Randolph),…

Foto: Showtime

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že to fakt nemělo chybu jaky to byl masakr ale divim se že i na Vegu pohliželi jako na zradce když je jeden z nich, a to že chtěji vyřešit připad a ne uzavřit tak chapu ty politiky že chtěji aby to bylo před volbami vyřešene a musim řict že Townsend to ma fakt dobre když takhle toho využije a rozhovor Molly a Diega byl fakt dobry, divim se že tam Tiego vydržel tak dlouho a jsem zvědav co planuje temna bohyně s Craftem.

redaktor
3.6.2020 | 22:56:30
czjohns

Oproti pilotu slabší, ale pořád to nebylo vyloženě špatné. Osobně na to nenahlížím jako na pokračování PD, ale spíše jako seriál ve stejném univerzu – a možná proto mi to tak nevadí. Přecejen, i v oficiálním logu je City of Angels znatelně větší jak název PD :)

4.5.2020 | 16:24:33
Samuel-El

Tento seriál sa mal volať len Penny: City of Angels… pretože stojí za penny možno i menej. Ja nie som človek, čo by sa nejak vyžíval v strašidelných seriáloch či filmoch, ale keď je niečo spin-off od seriálu, ktorý má gotickú atmosféru, očakával by som, že sa bude držať žánru. Svoj názor z predchádzajúceho hodnotenia nemením, nič moc… možno horšie.
Jedným z ďalších dôvodov, prečo tento seriál nie je dobrý, je ten že mystické bytosti tam nie sú podávané tajomne, ale normálne. To veľmi škodí tomuto seriálu. Jediné svetlé momenty sú, keď je tam Santa Muerte… tá jediná má svoju pôvodnú PD atmosféru.
A len ešte k tomu proroctvu. Horšie proroctvo som nikdy nepočul.

4.5.2020 | 10:56:53

Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů)
71/100 - 7×

Penny Dreadful: City of Angels(Penny Dreadful: Město andělů)

Volné pokračování seriálu Penny Dreadful z roku 2014 od stejných tvůrců nás zavede do Los Angeles, konkrétně do roku 1938. Zde nám budou představeny silné mexicko-americké vlivy, tradice a pověsti spolu s nepokoji mezi jednotlivými sociálními třídami a rasami. Hlavní pozornost je upřena boji mezi božstvem Santa Muerte a Ďáblem.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte)

Stav titulků

Epizoda S01E06: How It Is with Brothers

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás