Red Dwarf (Červený trpaslík)
94/100 - 299×

Red Dwarf(Červený trpaslík)

Ve vzdálené budoucnosti přežije na vesmírné lodi Červený trpaslík jako jediná památka na lidskou civilizaci podivná skupina individuí – Lister, Kocour, Rimmer, Kryton a další. Pro fanoušky slavného britského sci-fi sitcomu už není třeba víc dodávat. Oblíbený a hojně citovaný seriál se před pár lety na obrazovky vrátil po mnohaleté přestávce a nijak mu to neuškodilo.

VB | 1988 | Pauza
vysílání
12 sezón | BBC Two, Dave | 30 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Sci-fi
hrají
Craig Charles (Dave Lister),

Jací hosté nás čekají ve dvanácté sezóně?

Jací hosté nás čekají ve dvanácté sezóně?

Červeném trpaslíkovi se kromě Rimmera, Listera, Kocoura a Krytona objevuje celá řada hostujících postav. Podívejte se, na koho se můžeme těšit v nové sezóně.

7 0
1.9.2017

Vedle stálé posádky se objeví například James Buckley, který hrál třeba v seriálu The Inbetweeners nebo minisérii Zapped, kterou produkovala stejná společnost jako 11. a 12. řadu Červeného trpaslíka. Byl obsazen do role androida a zařadil se tak k dalším hercům, kteří si vyzkouší Krytonovu nepohodlnou masku. Už teď je jisté, že ve dvanácté řadě bude více androidů než ve všech předchozích dohromady. Herec se netají tím, že je velký fanoušek seriálu a tato role pro něj byla splněným snem.

(Další android na scéně Červeného trpaslíka, Foto: reddwarf.co.uk)

I další hostující herec je fanoušek Červeného trpaslíka. Johnny Vegas, známý ze seriálů Benidorm a Still Oper All Hours, kde hraje mimo jiné s Jamesem Baxterem, představitelem Ježíše v epizodě Citróny, se objeví v roli policisty z lodi, kde je zakázaná kritika.

(Tak trochu jiný policista, Foto: reddwarf.co.uk)

K této epizodě se také krátce vyjádřil i Robert Llewellyn, představitel Krytona:

Je to kritika svobody projevu a politické korektnosti a všech těch věcí, kdy nemůžete říct tohle, nebo byste neměli říkat tamto… a lidé si ubližují v té nejmenší věci. (Zdroj: Radiotimes)

Třetí a poslední dnes představená hostující herečka je Helen George, která se objevila v seriálu Call the Midwife, nebo v pilotním díle sitcomu spoluautora Červeného trpaslíka Douga Naylora Over to Bill. O její postavě nevíme vůbec nic, ale podle pozadí fotografie je pravděpodobné, že se objeví ve stejné epizodě jako zestárlý Lister.

(Kdo je to? Foto: reddwarf.co.uk)

Co na nové postavy říkáte? Napište do diskuze.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama