Riverdale S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

Věci naberou nebezpečný směr, když jsou Betty a Charles na stopě Edgarovi a jeho Farmářům. Archie a Veronica pořádají před Popovým bistrem sbírku za mytí aut, aby sehnali peníze pro komunitní centrum. Jugheadův první den na Stonewallské přípravce nejde podle plánů. A v neposlední řadě se Cheryl od babičky Rose dozvídá temné rodinné tajemství.

23.10.2019
865 000
42 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AmandaClark

To už nieje ani na smiech… Raketa a Edgar v tom divnom oblečku- čistá hrôza. Polly, Betty a bomba to isté… Už nech to ukončia, toto je trápenie. Ani by som to už nepozerala, ale mám taký zlozvyk dopozerať seriály do konca :(

16.11.2019 | 20:23:24
bloody_maniac

yikes

26.10.2019 | 15:34:11
fanta2pomeranc

Raketa? A středoškolačka zneškodňuje bombu, zatímco vycvičení agenti přihlíží? A zápletce s Jasonem nerozumím. A mají rozjetych dost kšeftů na to, že mají údajně chodit do školy. Jediná zatím zajímavá linka je kolem Juga.

25.10.2019 | 9:36:43
MarekKovacWhovian

Mal som pre túto epku veľké očakávania a dosť ma sklamala. Akože WTF!? Raketa? Opäť Jason a veci okolo mŕtvoly ktorá má byť už dávno len kostra? A tá bomba? Radšej nechajú zneškodniť bombu stredoškoláčkou ako by to urobilo FBI? A celkové zakončenie farmy bolo trošku nedomyslené a neefektívne. Fakt to mohli urobiť lepšie…Prosím prosím nech to Halloweenska epizóda všetko napraví to je presne to eso do ktorého vkladám nádej…napriek tomu dávam 4 hviezdičky s prižmúreným jedným okom :D

překladatel
24.10.2019 | 16:22:44

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Sixty-Five: In Treatment

sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Už na konci třetí série nám byl ukázán flashforward z příštích jarních prázdnin, ve kterém Archie, Betty a Veronica hodili Jugheadovu čepici do ohně. V nové sérii jsme se už také dočkali pár dalších záběrů, avšak až ve čtvrtém díle jsme měli příležitost v nich vidět Juga.

Reklama

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás