Riverdale S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

Věci naberou nebezpečný směr, když jsou Betty a Charles na stopě Edgarovi a jeho Farmářům. Archie a Veronica pořádají před Popovým bistrem sbírku za mytí aut, aby sehnali peníze pro komunitní centrum. Jugheadův první den na Stonewallské přípravce nejde podle plánů. A v neposlední řadě se Cheryl od babičky Rose dozvídá temné rodinné tajemství.

23.10.2019
865 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Tak ta raketka a Edgar převlečený jako Evel Knievel, to jsem myslel, že se umlátím smíchy!! Měla ho nechat odletět, to by bylo mnohem zábavnější divadlo!!

25.1.2021 | 7:44:01
Jiri007

Mš se dik kibil ikdyž tam byly některe věci dost nerealne ale pobavilo mě to, musim řict že Betty tu bombu zneškodnit neměla měli to udělat někdo z FBI, přece jen maji vic zkušenosti aale nechapal jsem tu dějovou linku s Jasonem a to s tim Jugovym studiem je fakt zajimave a že Hiram odchazi kdykoli z gvězeni tak to se dalo čekat když mu to vězeni patři a to že si Veronica změnila jmeno to jsem nečekal.

21.5.2020 | 20:24:35
gladiator992

Mam pocit že tento seriál sa už na nič iné nezmôže ako ukazovať neustále polonahých chlapcov.

29.1.2020 | 10:17:07
AmandaClark

To už nieje ani na smiech… Raketa a Edgar v tom divnom oblečku- čistá hrôza. Polly, Betty a bomba to isté… Už nech to ukončia, toto je trápenie. Ani by som to už nepozerala, ale mám taký zlozvyk dopozerať seriály do konca :(

16.11.2019 | 20:23:24
bloody_maniac

yikes

26.10.2019 | 15:34:11
fanta2pomeranc

Raketa? A středoškolačka zneškodňuje bombu, zatímco vycvičení agenti přihlíží? A zápletce s Jasonem nerozumím. A mají rozjetych dost kšeftů na to, že mají údajně chodit do školy. Jediná zatím zajímavá linka je kolem Juga.

25.10.2019 | 9:36:43
MarekKovacWhovian

Mal som pre túto epku veľké očakávania a dosť ma sklamala. Akože WTF!? Raketa? Opäť Jason a veci okolo mŕtvoly ktorá má byť už dávno len kostra? A tá bomba? Radšej nechajú zneškodniť bombu stredoškoláčkou ako by to urobilo FBI? A celkové zakončenie farmy bolo trošku nedomyslené a neefektívne. Fakt to mohli urobiť lepšie…Prosím prosím nech to Halloweenska epizóda všetko napraví to je presne to eso do ktorého vkladám nádej…napriek tomu dávam 4 hviezdičky s prižmúreným jedným okom :D

překladatel
24.10.2019 | 16:22:44

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Na začátku dubna se budeme muset se seriálem Riverdale na několik týdnů rozloučit, protože dojde k předem plánované pauze. V programu ho vystřídá novinka Kung Fu a Riverdale se vrátí až po jejím odvysílání celé série, tedy 7. července. Mrzí vás tak dlouhá pauza?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás