Riverdale S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

S04E03: Chapter Sixty: Dog Day Afternoon

Věci naberou nebezpečný směr, když jsou Betty a Charles na stopě Edgarovi a jeho Farmářům. Archie a Veronica pořádají před Popovým bistrem sbírku za mytí aut, aby sehnali peníze pro komunitní centrum. Jugheadův první den na Stonewallské přípravce nejde podle plánů. A v neposlední řadě se Cheryl od babičky Rose dozvídá temné rodinné tajemství.

23.10.2019
865 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gladiator992

Mam pocit že tento seriál sa už na nič iné nezmôže ako ukazovať neustále polonahých chlapcov.

29.1.2020 | 10:17:07
AmandaClark

To už nieje ani na smiech… Raketa a Edgar v tom divnom oblečku- čistá hrôza. Polly, Betty a bomba to isté… Už nech to ukončia, toto je trápenie. Ani by som to už nepozerala, ale mám taký zlozvyk dopozerať seriály do konca :(

16.11.2019 | 20:23:24
bloody_maniac

yikes

26.10.2019 | 15:34:11
fanta2pomeranc

Raketa? A středoškolačka zneškodňuje bombu, zatímco vycvičení agenti přihlíží? A zápletce s Jasonem nerozumím. A mají rozjetych dost kšeftů na to, že mají údajně chodit do školy. Jediná zatím zajímavá linka je kolem Juga.

25.10.2019 | 9:36:43
MarekKovacWhovian

Mal som pre túto epku veľké očakávania a dosť ma sklamala. Akože WTF!? Raketa? Opäť Jason a veci okolo mŕtvoly ktorá má byť už dávno len kostra? A tá bomba? Radšej nechajú zneškodniť bombu stredoškoláčkou ako by to urobilo FBI? A celkové zakončenie farmy bolo trošku nedomyslené a neefektívne. Fakt to mohli urobiť lepšie…Prosím prosím nech to Halloweenska epizóda všetko napraví to je presne to eso do ktorého vkladám nádej…napriek tomu dávam 4 hviezdičky s prižmúreným jedným okom :D

překladatel
24.10.2019 | 16:22:44

Riverdale
91/100 - 117×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CW, The CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Skeet Ulrich (FP Jones), Trevor Stines (Jason Blossom), Charles Melton (Reggie Mantle), Martin Cummins (Tom Keller), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Casey Cott (Kevin Keller), Robin Givens (Sierra McCoy), Mädchen Amick (Alice Cooper), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Lili Reinhart (Betty Cooper), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S04E16: Chapter Seventy-Three: The Locked Room

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Už víme, co bude letos za muzikál

Už víme, co bude letos za muzikál

Stejně jako v druhé a třetí sérii, tak i ve čtvrté se dočkáme muzikálové epizody, a to v epizodě, která se bude vysílat 8. dubna. A jaký muzikál si středoškolská parta vezme na starost letos? Přece Hedwig and the Angry Inch.

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás