Riverdale S05E03: Chapter Seventy-Nine: Graduation

S05E03: Chapter Seventy-Nine: Graduation

S05E03: Chapter Seventy-Nine: Graduation

Promoce už je za dveřmi a studenti zvažují své další kroky po Riverdaleské střední. Archie se dozvídá, jestli bude moct odmaturovat společně se svými spolužáky. FP učiní obtížné rozhodnutí o své a Jellybeanině budoucnosti.

3.2.2021
544 000
43 minut

Základní info:

Režie: Gabriel Correa
Scénář: Roberto Aguirre-Sacasa

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Molly Ringwald (Mary Andrews), Trinity Likins (Jellybean Jones), Martin Cummins (Tom Keller), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Barbara Wallace (Rose Blossom), Jordan Connor (Sweet Pea), Peter Bryant (Waldo Weatherbee), Alvin Sanders (Pop Tate), Doreen Calderon (babička Topazová), Jordan Robinson (Toby), Marlon Kazadi (Malcolm Moore), Marion Eisman (Doris Bell),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že rozloučeni Archieho s Veronicou byla fakt dojemne stejně tak i s Jugem a Betty ale je mi lito že nevyšel ten slib že se tam za rok sejdou kdo vi jak se jejich život změnil, jinak jsem zvědav na ten plan Cheryl jestli ji vyjde očistit a zajistit pro svoji rodinu lepši odkaz.

26.2.2021 | 18:51:40
tominotomino

Jeden z nejlepších dílů celého seriálu. Jsem rád, že se tvůrci rozhodli všechny záhady ukončit už v předešlém díle a tenhle nechali opravdu jen pro důležitý bod ve studentském životě a udělali to celé jako uzavření středoškolské kapitoly bez nějakých šíleností, zvratů a dramat. Prostě příprava na budoucnost.

webmaster
16.2.2021 | 19:51:11
AmandaClark

Krásna, dojímavá epizóda ♥

14.2.2021 | 21:05:57
majkla00

Nejlepší finále celého seriálu ! ♥ Tolik zvratů a loučení :( Nechť nová éra započne .....

10.2.2021 | 21:43:08
Yoshiko

Miluju jak zničili úplně všechno co budovali poslední čtyři roky

4.2.2021 | 15:36:40
anezves

Byla to velmi emotivní epizoda. Konec byl trochu zdrcující, tak uvidím co nám naservírují v dalších dílech.

4.2.2021 | 13:36:09
bloody_maniac

jeden z nejlepších dílů riverdale vůbec! jsem zvědavá, jak to bude o 7 let později. Nová kapitola začíná.

4.2.2021 | 11:48:08
fanta2pomeranc

Ze začátku trochu zdlouhavé. Pak se to ale rozjelo. Odchod FP mě mrzí. … Nejvíc mě ovšem naštval ten konec, jak tam chudák Jug seděl sám. … Trailer na příští epizodu vypadá dobře, tak se snad máme nač těšit.

4.2.2021 | 10:41:28
MarekKovacWhovian

Pre mňa najlepšia časť celého seriálu. Preplakal som skoro celú epizódu. Veľmi úprimné a nenutené. Ďakujem za takéto krásne ukončenie jednej etapy.

překladatel
4.2.2021 | 10:06:14
VictoriaF

Celou epizodu jsem si říkala, že z jedné strany to není zlé, ale proč mi to připadá tak odfláknuté a herecké výkony děsně umělé a nepřesvědčivé. Každopádně koncovka byla super, až zamrzela :'( . Bylo by to skvělé zakončení série. (Upoutávka na další díl mě hrozně znechutila. Poslední díly vypadal příběh Archieho nejzajímavější, ale tomu je asi konec a zřejmě se vracíme k začátkům, kdy mě ještě bavila a zajímala postava Jugheada.)

4.2.2021 | 9:44:23

Riverdale
87/100 - 139×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E19: Chapter Ninety-Five: RIVERDALE: RIP(?)

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Jak to bude s šestou sérií?

Jak to bude s šestou sérií?

Pátá série míří ke svému konci a vás určitě zajímá, kdy se budete moct začít dívat na šestou a co lze od ní očekávat. Čekání na ni totiž nebude vůbec dlouhé a na jejím začátku se můžete těšit na pořádně hororový nádech.

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás