Riverdale S05E14: Chapter Ninety: The Night Gallery

S05E14: Chapter Ninety: The Night Gallery

S05E14: Chapter Ninety: The Night Gallery

Cheryl požádá o pomoc Archieho, Kevina, Fangse a Reggieho, když se dozví, že se pod javorovými háji nachází paladium. Betty a Alice mezitím vyzpovídají kamioňáka, který může mít něco společného se zmizením Polly. Jughead a Archie konfrontují události ze svých minulostí.

cz sk
1.9.2021
42 minut

Základní info:

Režie: Mädchen Amick
Scénář: James DeWille

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Ryan Robbins (Frank Andrews), Sommer Carbuccia (Eric Jackson), Barbara Wallace (Rose Blossom), Adeline Rudolph (Minerva Marble), Thomas Nicholson („Martin Tucker“), Crystal Balint (Sherry Winters), Phoebe Miu (Jessica), Peter Kelamis (Sam Pansky), Anthony Timpano (Benjamin „Bingo“ Butler),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

super díl, jen škoda, že tam nedali Veronicu

9.9.2021 | 23:33:52
MarekKovacWhovian

Bolo to fajn až na Jugheadov príbeh. Mohli sem dať už aj Veronicu a bolo by to komplet o našej hlavnej štvorke.

překladatel
3.9.2021 | 21:01:19
Jiri007

Pro mě pruměrny díl, nic celkem zasadniho se nestalo a linka Betty byla nejzajimavější fakt jsem nečekal že by byla ochotna zajit tak daleko a že si ten podezřeli ukousl jazyk to jsem fakt nečekal a že z Juga je zavislak ktery skončil na same dno je fakt smutny jsem zvědav co bude dal v New Yorku dělat a Cheryl byla perfektni jak ten přiběh vypravěla pomoci obrazu.

3.9.2021 | 15:56:56

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E15: Chapter Ninety-One: The Return of the Pussycats

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Na začátku dubna se budeme muset se seriálem Riverdale na několik týdnů rozloučit, protože dojde k předem plánované pauze. V programu ho vystřídá novinka Kung Fu a Riverdale se vrátí až po jejím odvysílání celé série, tedy 7. července. Mrzí vás tak dlouhá pauza?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás