Riverdale
84/100 - 152×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton, Ross Butler (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S07E17: Chapter One Hundred and Thirty-Four: A Different Kind of Cat

S07E17: Chapter One Hundred and Thirty-Four: A Different Kind of Cat

Betty požádá Cheryl a Toni o pomoc, když se rozhodne, že publikuje svou vlastní knihu. Veronica, Kevin a Clay hostí hollywoodskou filmovou hvězdu Josie McCoyovou, která do města přijela, aby uvedla svůj nejnovější film. Archie se pokouší povznést svou poezii na další úroveň, ale nevyvíjí se to tak, jak plánoval.

sk
2.8.2023
42 minut

Základní info:

Režie: Kevin Rodney Sullivan
Scénář: Ariana Jackson & Evan Kyle

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Ray Tanner (Fangs Fogarty), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Karl Walcott (Clay Walker), Nicholas Barasch (Julian Blossom), Ryan Robbins (Frank Andrews), Abby Ross (Midge Klump), Sarah Habel (Geraldine Grundy), Garry Chalk (Al Fieldstone), Alaina Huffman (Twyla Twyst), Synto D. Misati (Jeremy Jackson), Faith Wright (Tracey Thomas), David Bloom (pan Abrams),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě slaby dil, nic duležiteho se nestalo a zase se řešila politika ohledně žen a vše kolem Hollywoodu jak je nemilosrdny.

redaktor
24.8.2023 | 13:58:04

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama