Riverdale Čtvrtá série konečně prozkoumá Toniinu minulost

Čtvrtá série konečně prozkoumá Toniinu minulost

Čtvrtá série konečně prozkoumá Toniinu minulost

Toni Topaz jsme prvně potkali ve druhé sérii a velmi rychle se stala oblíbenou postavou. Proto ji tvůrci také povýšili od třetí série na jednu z hlavních, avšak prozatím jsme se toho o její minulosti moc nedozvěděli. To se ale změní s novou řadou.

14 0
29.10.2019

Postavu Toni není třeba moc představovat, protože ji každý zná jako původní členku Hadů z jihu, následně spoluzakladatelku Jedovatých krásek a také jako přítelkyni Cheryl. Avšak v každé této skupině Toni spíše sloužila jako asistentka nějaké jiné postavy (u Hadů asistovala Jugheadovi, u Krásek Cheryl a ve vztahu Choni je také větší zřetel brán na Cheryl), proto jsme se toho o ní zatím ani moc nedozvěděli.

Co o ní víme, je to, že je bisexuálkou, ačkoliv dává přednost ženám. Také bylo zmíněno, že je Toni potomkem původních Američanů a její dědeček (kterého jsme mohli vidět v jedné z epizod druhé série) je členem kmene, který byl někdy v historii Riverdale zmasakrován generálem Augustem Pickensem. Její dědeček je dokonce jedním ze zakládajících členů Hadů z jihu.


(Pamatujete si vůbec ještě, že je Toni potomkem původních obyvatel?)

Bohužel ale nebyly prozrazeny žádné informace o tom, co bychom se o Toni mohli dozvědět a ani s čím by to mělo souviset. Jisté ale je, že se toho dočkáme.

Jak jste si jistě už všimli, tak seriál se točí hlavně kolem Archieho, Betty, Veronicy, Jugheada a Cheryl, ale přesto má seriál daleko víc hlavních postav. S těmi ale tvůrci prozatím nedokázali pořádně pracovat. Když vezmeme v potaz pouze mladé osazenstvo, Toni, Reggie a Kevin jsou celkem přehlíženi, na což upozorňovalo už spoustu fanoušků. Stejný případ byl i u Josie, avšak ta byla přesunuta do nového seriálu Katy Keene, za což jsou fanoušci rádi, protože se jí tak konečně dostane pořádného prostoru. Jak jsme ale mohli vidět například v druhé epizodě Fast Times At Riverdale High, část tohoto dílu se soustředila i na problémy, jaké má Reggie se svým otcem. Ten ho totiž bije za jakoukoliv maličkost, a proto občas Reggie na ostatní vyjede. Ten totiž nemá nikoho, kdo by ho podporoval, pochválil ho nebo ho chránil. Můžeme jen doufat, že tím chtěli tvůrci ukázat, že jsou připraveni se v nové sérii zajímat i o ostatní hlavní postavy a ne jen o ústřední pětici.

(Reggie to nemá se svým otcem snadné.)

Zdroj: ComicBook, Foto: The CW

Jste rádi, že prozkoumáme minulost Toni? A měl by se podle vás seriál více zaměřovat i na ostatní hlavní postavy, nebo jste spokojeni s tím, jak to dosud bylo?

Diskuze /2

simprch

Moc se těším

29.10.2019 | 16:52:11
bloody_maniac

seriál má sám o sobě mouchy, takže se těším :)

29.10.2019 | 17:39:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E09: Chapter Sixty-Six: Tangerine

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Už na konci třetí série nám byl ukázán flashforward z příštích jarních prázdnin, ve kterém Archie, Betty a Veronica hodili Jugheadovu čepici do ohně. V nové sérii jsme se už také dočkali pár dalších záběrů, avšak až ve čtvrtém díle jsme měli příležitost v nich vidět Juga.

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás