Riverdale Čtvrtá série konečně prozkoumá Toniinu minulost

Čtvrtá série konečně prozkoumá Toniinu minulost

Čtvrtá série konečně prozkoumá Toniinu minulost

Toni Topaz jsme prvně potkali ve druhé sérii a velmi rychle se stala oblíbenou postavou. Proto ji tvůrci také povýšili od třetí série na jednu z hlavních, avšak prozatím jsme se toho o její minulosti moc nedozvěděli. To se ale změní s novou řadou.

13 0
29.10.2019

Postavu Toni není třeba moc představovat, protože ji každý zná jako původní členku Hadů z jihu, následně spoluzakladatelku Jedovatých krásek a také jako přítelkyni Cheryl. Avšak v každé této skupině Toni spíše sloužila jako asistentka nějaké jiné postavy (u Hadů asistovala Jugheadovi, u Krásek Cheryl a ve vztahu Choni je také větší zřetel brán na Cheryl), proto jsme se toho o ní zatím ani moc nedozvěděli.

Co o ní víme, je to, že je bisexuálkou, ačkoliv dává přednost ženám. Také bylo zmíněno, že je Toni potomkem původních Američanů a její dědeček (kterého jsme mohli vidět v jedné z epizod druhé série) je členem kmene, který byl někdy v historii Riverdale zmasakrován generálem Augustem Pickensem. Její dědeček je dokonce jedním ze zakládajících členů Hadů z jihu.


(Pamatujete si vůbec ještě, že je Toni potomkem původních obyvatel?)

Bohužel ale nebyly prozrazeny žádné informace o tom, co bychom se o Toni mohli dozvědět a ani s čím by to mělo souviset. Jisté ale je, že se toho dočkáme.

Jak jste si jistě už všimli, tak seriál se točí hlavně kolem Archieho, Betty, Veronicy, Jugheada a Cheryl, ale přesto má seriál daleko víc hlavních postav. S těmi ale tvůrci prozatím nedokázali pořádně pracovat. Když vezmeme v potaz pouze mladé osazenstvo, Toni, Reggie a Kevin jsou celkem přehlíženi, na což upozorňovalo už spoustu fanoušků. Stejný případ byl i u Josie, avšak ta byla přesunuta do nového seriálu Katy Keene, za což jsou fanoušci rádi, protože se jí tak konečně dostane pořádného prostoru. Jak jsme ale mohli vidět například v druhé epizodě Fast Times At Riverdale High, část tohoto dílu se soustředila i na problémy, jaké má Reggie se svým otcem. Ten ho totiž bije za jakoukoliv maličkost, a proto občas Reggie na ostatní vyjede. Ten totiž nemá nikoho, kdo by ho podporoval, pochválil ho nebo ho chránil. Můžeme jen doufat, že tím chtěli tvůrci ukázat, že jsou připraveni se v nové sérii zajímat i o ostatní hlavní postavy a ne jen o ústřední pětici.

(Reggie to nemá se svým otcem snadné.)

Zdroj: ComicBook, Foto: The CW

Jste rádi, že prozkoumáme minulost Toni? A měl by se podle vás seriál více zaměřovat i na ostatní hlavní postavy, nebo jste spokojeni s tím, jak to dosud bylo?

Diskuze /2

simprch

Moc se těším

29.10.2019 | 16:52:11
bloody_maniac

seriál má sám o sobě mouchy, takže se těším :)

29.10.2019 | 17:39:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution

cz5%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pozn.: Na Netflixu už jsou titulky k prvním čtyřem dílům čtvrté série, takže počkáme, jestli nebudou během příštích dní i ty k pátému dílu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás