Riverdale I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

4 0
23.10.2019

V minulém díle Fast Times At Riverdale High jste mohli slyšet, že FP mluvil o svém otci, který se jmenuje Forsythe Pendleton Jones I. Ten chvíli studoval na Stonewallské přípravce, kterou ale opustil stejně jako svou rodinu, nikdo o něm už neslyšel a všichni předpokládali, že někde skončil mrtvý. Tato postava ale už dlouho nebude nezvěstná, neboť se s ním brzy setkáme. Do jeho role byl obsazen kanadský herec Timothy Webber a poprvé by se měl na obrazovkách objevit v devátém díle, který bude i posledním dílem tohoto roku. O této postavě bylo také prozrazeno, že žije sám v lesích. Je patriarchou rodiny, ale sám se za sebe stydí a tíží ho pocit viny za své neúspěchy a uchýlení se k alkoholu.

V září jsme vám poskytli informaci, že do seriálu byla obsazena herečka Mishel Prada, a to jako soukromá vyšetřovatelka jménem Hermosa, která pochází z Miami. Nyní vyšlo najevo, že i ona bude mít spojitost s jednou rodinou – Lodgeovými. Hermosa Lodgeová totiž bude Veroničinou starší sestrou, tedy nevlastní sestrou, jelikož Hiram jejím otcem je, ale Hermione ne. O Hermose bylo prozrazeno, že je věrná svému otci a stejně jako on i zlomyslná, možná dokonce i více. Stejně jako Veronica, i ona řídila noční klub, ale v Miami, což by mělo mezi nimi vytvořit jakousi rivalitu. A pak tu ještě máme Hermionu, která Hermosu nesnáší. Pro informaci, s Hermosou bychom se měli poprvé setkat už v pátém díle Witness for the Prosecution.


Zdroj: Decider (1, 2)

Jste zvědavi na Jugheadova dědečka a Veroničinu sestru?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E19: Chapter Seventy-Six: Killing Mr. Honey

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Záhady v Riverdale budou pokračovat

Záhady v Riverdale budou pokračovat

Seriál Riverdale jen tak neskončí, neboť bylo právě oznámeno, že se v nové sezóně dočká už páté série. Jestli v ní však budeme vídat i Jugheada, jehož údajná smrt nás provází už od konce té třetí, se dozvíme ve zbylých dílech čtvrté řady.

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás