Riverdale
86/100 - 144×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

Sabrina si zajede do Riverdale

Sabrina si zajede do Riverdale

Sesterský seriál Chilling Adventures of Sabrina, který se vysílal na Netflixu, je už sice za námi, nicméně to nebrání tomu, aby se nějaká postava objevila v Riverdale. A právě na to dojde na začátku šesté řady, do níž zamíří Sabriny Spellmanová.

10 0
17.10.2021

Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa už spoustu let mluví o možném crossoveru mezi seriály Riverdale a Chilling Adventures of Sabrina. Sice jsme se už dočkali malých odkazů na druhý seriál v obou zmíněných seriálech, ale nikdy nedošlo k pořádnému crossoveru. Aguirre-Sacasa jeden plánoval pro pátou sérii Sabriny, nicméně Netflix Sabrinu ukončil čtvrtou řadou, takže na něj už nemohlo dojít. Avšak není všem dnům konec, jelikož se žádaného crossoveru dočkáme na začátku šesté řady Riverdale.

(Archie a spol. budou potřebovat pomoc Sabriny. Foto: Netflix)


Jelikož tento začátek bude patřit speciálu Rivervale, který bude v hororovém žánru, crossover se Sabrinou se přímo nabízí. Navíc jsme se na konci páté řady dostali k tématu čarodějnictví, když Cheryl zjistila, že její předkyně Abigail byla upálena za čarodějnictví a zodpovědnost za to nesou předci Archieho, Jugheada a Betty. Navíc Cheryl vyslovila Abigailinu kletbu a jak se zdá, tím ji aktivovala. Skupině se proto pomoc ze sousedního města Greendale bude hodit, protože v něm žije čarodějů dostatek. A kdo jiný by jim mohl pomoct, než ústřední postava Sabrina Spellmanová. Účast v Rivervale potvrdila i její představitelka Kiernan Shipka na sociálních sítích, kam nasdílela i fotku z placu, a těšit se na ni můžeme ve čtvrtém díle, který ponese název The Witching Hour(s). V něm bude Cheryl asistovat s provedením nebezpečného kouzla, které může rozhodnout o životě či smrti milovaného člena rodiny Blossomových. Co myslíte? Že by vzkříšení Jasona nebo naopak bude mít na kahánku babička Rose?

Jestli jste seriál Chilling Adventures of Sabrina ještě neviděli do konce, raději dále nečtěte. Přítomnost Sabriny v Riverdale bude zajímavá i z toho hlediska, že její postava na konci jejího seriálu zemřela. Tvůrci tak budou muset přijít s vysvětlením, jak se naživu ocitne. Nebo ještě přichází v úvahu možnost, že bude nějakým způsobem vyvolána ze záhrobí, neboť při čarodějnické hodině, po níž je epizoda se Sabrinou pojmenována, se dějí nadpřirozené jevy.

Zdroj: Deadline

Těšíte se na Sabrinu v Riverdale?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E13: Chapter One Hundred and Eight: Ex-Libris

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Seriál Riverdale měl to štěstí a krvavé řežbě na stanici The CW se vyhnul, jelikož byl zavčasu pro sedmou sérii prodloužen. Stanice má ale o jeho budoucnosti jasno a v příštím roce nás tak čeká poslední řada.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama