Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

10 3
21.8.2020

Minulý měsíc bylo oznámeno, že nadcházející čtvrtá série bude pro Sabrinu a její přátelé poslední, jelikož se Netflix rozhodl seriálu nenadělit pátou řadu. Tato zpráva byla pro fanoušky velmi smutná, protože Chilling Adventures of Sabrina patří mezi úspěšné seriály se silnou fanouškovskou základnou. A aby toho nebylo málo, tvůrce seriálu Roberto Aguirre-Sacasa prozradil, že potenciální pátá série Sabriny by nesla podtitul „Witch Wars“, čili „Čarodějnické války“ a čekal by nás v ní crossover se sesterským seriálem Riverdale.

(Chilling Adventures of Sabrina a Riverdale se mohly dočkat pořádného crossoveru. Foto: CBR)

Jak přesně by takový crossover vypadal lze říct těžko. Narážky na tento seriál jsme v Sabrině několikrát slyšeli a ve třetí sérii jsme se do Riverdale i podívali, ale pouze do místních lesů. Navíc v Riverdale není nikdo čarodějem, aby se přidal k čarodějkám z Greendale. Avšak není třeba úplně smutnit, jelikož Aguirre-Sacasa promluvil o tom, že plánuje pokračování Sabriny uvést na stránkách komiksů, kde k těmto čarodějnickým válkám dojde a přítomny tam budou i nějaké postavy z Riverdale. V rámci toho vydal i plakát, který informuje o tom, že čarodějové z Riverdale přicházejí. Vidět ho můžete níže v přiložené galerii.

Zdroj: ComicBook

Mrzí vás, že Čarodějnické války a crossover s Riverdale na obrazovkách neuvidíme?

  • EchiiXLUEAAXOuj-69903da0a9eb9467c4bc7e8a74bb26e7.jpg

Diskuze /8

Milano33

O crossover som nemal záujem, takže som s tým v pohode.

21.8.2020 | 16:03:49
Lex Luthor

Sabrinu jsem přestal sledovat během druhé série mám radši její předchozí komediální verzi

#5 WolverineCzE
21.8.2020 | 17:18:24
Arihant

Ako sa vravi, vyhli sa tym gulke. Este ze to utali vo stvrtej, aj ked aj tu mam velke obavy ako to nakoniec dopadne.

21.8.2020 | 20:50:22
FValek

Nejlepší bylo stejně, jak Wardwellová využila satanistickou verzi Veronicy a Betty v komiksu Chilling Adventures of Sabrina. :D Na Riverdale sice nekoukám, takže nevím, jak je to tam s magickými motivy, ale tuším, že moc ne, takže fakt netuším, jak by crossover proběhl, určitě nějak trapně jako „setkání na fotbalovém zápase“, takže žádná škoda. :)

21.8.2020 | 21:06:30
WolverineCzE

#2 Lex Luthor: taky kromě jedny postavy to je nevím a poslední sérií byla překombinová nechapu proč všude musí byt cestovaní v čase

#6 Arihant
21.8.2020 | 23:00:56
Arihant

#5 WolverineCzE: Pretoze scenaristi chceli sokovat za kazdu cenu a ked z toho nevedeli vymotat tak muselo nastupit cestovanie v case a od tohoto momentu to vacsina serialov nezvladne.

22.8.2020 | 19:02:42
FValek

To cestování časem bych neodsuzoval nutně… vždyť se ještě neví, jak to bude. Možná bude zápletka s double Sabrinou zajímavá, mně se náhodou líbila ta část, kde to vypadalo, že všichni chcípli, i když mi bylo jasné, co bude následovat… :D

#8 WolverineCzE
22.8.2020 | 23:46:15
WolverineCzE

#7 FValek: mě to přišlo dobrý jen na uzavření serialů

22.8.2020 | 23:55:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama