Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) Nicholas Scratch

Nicholas Scratch

Nicholas Scratch

Čaroděj na Akademii neviditelných umění, který se sblíží se Sabrinou.

Sezóny 4
2018 - 2020

Nicholas, kterého všichni oslovují Nick, je mladý a přitažlivý čaroděj, který studuje na čarodějnické Akademii. Je stoupencem názorů, které měl Edward Spellman, Sabrinin otec.


Základní informace:

  • Věk: ?
  • Druh: čaroděj
  • Status: živý
  • Povolání: student na Akademii neviditelných umění

Rodinní příslušníci:

  • ?

Nick je studentem čarodějnické Akademie, který zde patří mezi největší oblíbence; mají ho rády jak čarodějky, tak i čarodějové. Když na tuto školu začne chodit Sabrina Spellmanová, Nick v ní najde zalíbení, protože je jiná, než všichni ostatní, které zná. Rychle se s ní spřátelí a pomáhá jí, když ho o to požádá. Je to také kvůli tomu, že on sám zastává názory, které měl bývalý velekněz Edward Spellman, který je Sabrininým otcem. A vidí, že se mu jeho dcera velmi podobá.

Společně tak vyrážejí na cestu za zavedením změn v Církvi noci, jejíž některé praktiky považují za barbarské a zastaralé. Ale není to vůbec lehká cesta, neboť jsou na ní jen oni dva.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VictoriaF

1. řada – Fakt jsem se snažila ho nemít ráda, protože Sabrina prostě má být s Harveym. Ale tahle postava, no je prostě dobře napsána i zahrána. A jeden z mála úkazů, kdy herec je vám nesympatický, ale postava ano. :) Po 3. řadě – hodnocení musím bohužel posunout dolů.

15.7.2020 | 9:45:19
babuna1999

Úžasná postava, v první sérii moc nezaujal, ve 2. se ale už vytáhl a ukázal co v něm opravdu je. Další úžasný herecký výkon.

2.7.2020 | 22:59:23
Jiri007

Nicholas je fakt dobrý, libi se mi jak spolupracuje se Sabrinou a že bez ni neuděla ani krok, a se Sabrinou jsou fakt dobře sehrana dvojka.

9.7.2019 | 11:45:13
KaraSnowAllen

Nemám tohodle přeromantizovaného Romea vůbec ráda, neumí nic jiného, než běhat Sabrinou a všichni víme, že Sabrina patří k Harvymu. Vždyt ten tak nereálný, až to bolí, osobně nechápu, co na něm všichni vidí, je to hrozná, líbivá umělotina psaná dost na sílu, aby z něj byly pubertačky vlhký, takový nový Edward Cullen.

HellTsuku- je to jednodimenzionální postava, co je tam jen od toho, aby tam chodil bez trička, říkal Sabrině jak je úžasná, stačí?

9.6.2019 | 20:25:03
HellTsuku

KaraSnowAllen a co přestat na to koukat Shippařským pohledem? Tahle postava je mnohem zajímavější než nudný Harvey

3.6.2019 | 15:38:31
Car

Nicholas Scratche…hmmmm… co k nemu rict, v prvni serii me nejak nezaujal, zahadny carodej, ktery chce dostat Sabrinu (coz se podarilo – ehm necekane), ve druhe serii mi neprijde tak hroznej i kdyz ano malinko sheaperovsky idealizovanej, jak nazvala kolegyne Kara, ale i tak me svym zpusobem tak nejak bavi :-) nicmene vzdy budu ,,Sarvey" nebo jak se to ted rika Sabrine a Harveymu

29.4.2019 | 23:38:09
oskarka

Nick, jo ten se mi líbí!

26.4.2019 | 18:53:22
Tralery

Teď jsem viděl ten díl, jak tam pobíhali po lese převlečení za vlky a Karkůlky. Trochu sem se pozastavil nad tím, jak zde všichni 16–17ti letí mají vypracované, svalnaté postavy. To když já byl v tomhle věku, tak tomu tak nebylo – chození do posilovny bylo to poslední, čím by se tehdá mí vrstevníci zabývali. Nejspíš jsem se narodil do špatné doby. Jsem rád, že mi tento seriál otevírá oči a ukazuje skutečný svět. A též i to, jak všichni milují transgendery (Susie).. obzvláště u lesů v maloměstech, v silně křesťanských zemích (USA) ;)

13.4.2019 | 0:42:58
FValek

Taky ho moc nemusím, ale musím uznat, že tam dělá dobrou práci… Kdyby Harvey nebyl s Roz, tak bych ho asi nemusel víc, ale Sabrina ho potřebovala…

11.4.2019 | 17:47:58
mar.st

Ve druhé řadě velmi dobrý

redaktor
10.4.2019 | 21:21:19
1

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde seriál rovněž můžete sledovat.

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás