Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

S04E05: Chapter Thirty-Three: Deus Ex Machina

S04E05: Chapter Thirty-Three: Deus Ex Machina

Na Sabrinu čeká ve škole překvapení — a postaví ji před zásadní rozhodnutí. Theo přemýšlí o kladech a záporech Robinova pobytu ve světě smrtelníků.

sk
31.12.2020
55 minut

Základní info:

Režie: Amanda Tapping
Scénář: Eleanor Jean

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman / Sabrina Morningstar), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Lilith), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Luke Cook (Lucifer Morningstar), Jonathan Whitesell (Robin Goodfellow), Sam Corlett (Caliban), Skye P. Marshall (Mambo Marie LeFleur), Tyler Cotton (Melvin), Ty Wood (Billy Marlin), Pollyanna McIntosh (Metatron), Beth Broderick (Zelda Spellman), Caroline Rhea (Hilda Spellman), Whitney Peak (Judith Blackwood), Darius Willis (Judas Blackwood), Jasmine Vega (Lizzie), Nelson Leis (Beelzebub), Natalie Grace (Moth), Connor Anthony (Milo Moloch),…

Zajímavost:

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
slayerrrr

to cameo <3

7.2.2022 | 23:27:18
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se protinali řiše Pekla a Země a nemělo chybu jak se Sabriny museli sejit a všichni zjistili že Sabriny jsou dvě ovšem nemělo chybu jak pak Anděl navrh řešeni at jedna Sabrina zemře nebo se spoji a nemělo chybu jak se tam obě strany začali dohadovat kterou Sabrinu zabijou ale musim řict že Sabriny to vyřešili fakt dobře když si dali kamen, nužky, papir a jsem rad že se Sabrina dala dohromady s Nickem a jsem zvědav jak si Jitřenka poradi v alternativni řiši a Lilith fakt jsem nečekal že zabije sve ditě a naservirujeho Luciferovi ale ten trest co ji dal byl celkem spravedlivy protože kdo zabiji male děti to je fakt hnusny.

redaktor
20.1.2022 | 14:50:32
matt44

boze to je taka sracka. ta sabrina z buducnosti nemala existovat uz prvy diel co zmenila celu story. a celu seriu sa riesia eldritch horory a je jasne ze to bude jeden z nich. co ine ocakavali.

29.6.2021 | 18:27:11
Milano33

Situácia, ktorá sa točila okolo obidvoch Sabrin bola veľmi dojemná.

9.1.2021 | 0:57:25
dCate

Jako ze začátku jsem si dvěmi Sabrinami nebyla úplně jistá, ale musím říct, že jsem si je obě opravdu zamilovala! Víc se mi asi chováním zamlouvá Morningstar, ale druhou Sabrinu mám zase ráda s Nickem! A ta jejich chvilka… Boží

8.1.2021 | 20:30:19

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama