Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

S04E07: Chapter Thirty-Five: The Endless

S04E07: Chapter Thirty-Five: The Endless

Sabrina Jitřenka se v alternativním světě setkává s plejádou známých tváří a snaží se prozkoumat tenkou hranici mezi skutečností a fikcí.

sk
31.12.2020
51 minut

Základní info:

Režie: Kevin Sullivan
Scénář: Donna Thorland & Matthew Barry

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Morningstar), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Mary Wardwell), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Sam Corlett (Caliban), Tyler Cotton (Melvin), Emily Haine (Elspeth), Beth Broderick (Zelda Spellman), Caroline Rhea (Hilda Spellman), Luke Cook (Salem Saberhagen),…

Zajímavost:

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Jitřenka skonči ve světě kde se pořad natači a musim řict že nemělo chybu jak se tam Sabrina snažila zapadnout a snažila se s tim sžit ikdyž pořad řešila ty nadpozemske hruzy a Salem jako hlavni scenarista fakt neměl chybu a nečekal jsem že teměř všichni členove štabu budou sloužit Nicotě jsem zvědav jak si ted Jitřenka a Sabrina poradi.

redaktor
20.1.2022 | 16:52:54
fanta2pomeranc

Za původní tetičky a hlavně mluvícího Salema. … Btw pekelnou Sabrinu mám mnohonásobně radši než tu pozemskou. S Calibanem jim to seklo.

23.1.2021 | 11:04:50
Damon_CZ

Starý dobrý ukecaný Salem. :)

18.1.2021 | 17:49:17
cupasim

taková blbost!

12.1.2021 | 20:35:05
anushka

Normálně bych tomuto dílu 80%, ale kvůli návratu starých známých a mluvícímu Salemovi, dávám z nostalgie 100% :)

webmaster
11.1.2021 | 18:18:57
Milano33

Zasadenie seriálu do pôvodného sitcom u bolo naprosto k popukaniu. Vskutku išlo mimoriadne podmanivý nápad.

9.1.2021 | 0:59:40

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama