Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) Rosalind Walker

Rosalind Walker

Rosalind Walker

Sabrinina nejlepší kamarádka, která má problémy se zrakem.

Sezóny 2
2018 -

Rosalind, které její kamarádi říkají Roz, je studentkou na Baxterově střední. Před všemi ale tají, že má problémy se zrakem; brzy by totiž podle doktorů měla přijít o schopnost vidět. Tato slepota má ale vedlejší účinky.


Základní informace:

  • Věk: 16/17
  • Druh: člověk (s darem vidění)
  • Status: živá
  • Povolání: studentka na Baxterově střední

Rodinní příslušníci:

  • Ruth Walkerová (babička)
  • Paní Walkerová (matka)
  • Pan Walker (otec)

Roz už od narození bydlí v Greendale. Spřátelila se se Sabrinou Spellmanovou, Harveym Kinklem a Susie Putnamovou. Ti všichni společně chodí na Baxterovu střední školu a jsou si velmi blízcí. Roz je chytrá, sebevědomá a starostlivá a jde si za tím, čeho chce dosáhnout.

Roz si je víc než s vlastními rodiči bližší se svou babičkou. Jednou se od lékařů dozví, že trpí dědičnou slepotou, která postihuje všechny ženy narozené v rodině Walkerových, a brzy se na ní tato slepota projeví. Roz se proto rozhodne, že chce co nejdříve přečíst všechny možné knihy, dokud ještě může. Babička jí ale prozradí, jak Walkerovy ženy přišly k oné slepotě a jaké to má vedlejší účinky. Kvůli tomu se Roz začne dozvídat o nadpřirozeném svě­tě.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

v první sérii jsem ji mohla vic tedy, taky mi nesedi to nahle chozenim s Harveym boze…dyt se k sobe vubec nehodi atd atd..

29.4.2019 | 23:31:56
KaraSnowAllen

Chodit s ex kámošky krátce potom, co se rozešli, ale notak. Jindy mi to v seriálu nevadí, ale je to hrozně na sílu a vůbec se k sobě nehodí. Roz je docela milá holka, ale její schopnost je doplnková a chození s Harveyem mi na ní docela zkazilo pohled, nikdy předtím o sebe nejevili zájem a najednou bumbác, ne, to byl přešlap jak svin.

13.4.2019 | 21:08:53
Tralery

Tak je to příběh o Sabrině z čarovného světa, nebo zároveň i příběh o jejich kamarádech–smrtelnících, kteří..... též mají paranormální schopnosti?? Škoda, že sem nejde vložit to emoji, co se plácá do čela. Celá tato Harvey–Susie–Roz dějová linka smrtelníků je naprosto mimo mísu. Jakáto neuvěřitelná, Bohen daná shoda náhod, že v tomto malém městečku kdesi nežijí pouze čarodějové, ale dokonce i smrtelnící, kteří též mají zvláštní schopnosti a kteří se vlastně ještě shodou náhod znají. Možná jsem přeci jen moc kritický, možná je to přeci jen seriál pro 12ti leté (ačkoliv to nikde na netu zmíňěno nebylo), a teprve až je někomu přes 20 a uvažuje logičtěji, tak mu tato doslova a do písmene Volovina v podání Roz (a Susie) začne být do očí.

13.4.2019 | 0:22:55
FValek

Roz je sice fajn, ale sem tam se chová divně. Moc se mi nelíbí, že je taková nestálá, jednou hrozná kámoška, pak zase moc ne…

11.4.2019 | 17:43:24

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás