Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 111×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

S04E03: Chapter Thirty-One: The Weird

S04E03: Chapter Thirty-One: The Weird

Do Greendale dorazí další vlna hrůzy. Sabrina se sblíží s novým spolužákem… a octne se v trapné situaci. Roz odhalí šokující skutečnost.

cz sk
31.12.2020
58 minut

Základní info:

Režie: Lisa Soper
Scénář: Jenina Kibuka

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Mary Wardwell / Lilith), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Sam Corlett (Caliban), Skye P. Marshall (Mambo Marie LeFleur), Ben Ahlers (Lucas Hunt), Tyler Cotton (Melvin), L. Scott Caldwell (Ruth Walker), John Murphy (Asmodeus), Nelson Leis (Beelzebub), Kaylah Zander (Sycorax), Leanne Khol Young (Pesta), M.J. Kokolis (poskok), Whitney Peak (Judith Blackwood), Darius Willis (Judas Blackwood), Mackenzie Gray (pan Muckle),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak o Sabrinu měl zajem Lucas a musim řict že to rande měli perfektni ale to jak potom ji bylo ve škole blbě tak nemělo chybu jak s nim Sabrina chtěla jit na věc ale kvuli jejimu jazyku na to nedošlo ale musim řict že to ze Sabriny dostali fakt dobře a jinak bylo otazkou času kdy Caliban začne intrikovat a jsem zvědav jak to vysvětli Luciferovi že Asmodeus je mrtev a že Lilith utekla protože Lucifer o tom nevěděl a jsem zvědav jestli fakt rozpouta valku nebo ho Jitřenka a Lucifer zastavi a jsem zvědav na Roz jak se vyrovna že je čarodějnici a taky co na to řekne Harvey a jsem zvědav na Blackwooda protože vypada že přišti Hruzy bude mit užitek.

20.1.2022 | 11:13:35
anushka

Lehce tu byl cítit Lovecraft :)

webmaster
9.1.2021 | 17:34:29

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde seriál rovněž můžete sledovat.

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama