Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

S04E02: Chapter Thirty: The Uninvited

S04E02: Chapter Thirty: The Uninvited

Roz a Harvey po návštěvě hrůzostrašného návštěvníka zpanikaří, Sabrina se znova setká s dávným nepřítelem a svatba tety Hildy se nezadržitelně blí­ží.

sk
31.12.2020
1 hodina

Základní info:

Režie: Alex Pillai
Scénář: Katie Avery

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman / Sabrina Morningstar), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Mary Wardwell / Lilith), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Luke Cook (Lucifer Morningstar), Sam Corlett (Caliban), Jonathan Whitesell (Robin Goodfellow), Skye P. Marshall (Mambo Marie LeFleur), Jedidiah Goodacre (Dorian Gray), Alessandro Juliani (Dr. Cerberus), Tyler Cotton (Melvin), Peter Bundic (Carl Tapper), Brahm Taylor (Nezvaný), John Murphy (Asmodeus), Nelson Leis (Beelzebub), Samantha Coughlan (Gryla), Glynis Davies (Dezmelda), Kaylah Zander (Sycorax), Leanne Khol Young (Pesta), Maria Marlow (matka Hubbardová), M.J. Kokolis (poskok), Evelyn Burke (Lucy Anderson), Kayla Deorksen (paní Andersonová),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se připravovala svatba Hildy a Cerberuse a stejně tak Calibana a Jitřenky a nemělo chybu jak Sabrina chtěla po Calibanovi at ji dokaže svou věrnost tim že ji da koule a nemělo chybu jak Sabrina pronesla připitek na svatbě Hildy musim řict že fakt neměl chybu a nemělo chybu jak tam přišel Nezvany a nečekal jsem že zabije Doriana a Sabrinin napad přivest ho do pekla byl fakt dobry a to jak tam Lucifer udělal dvojitou svatbu a pak nalakali Nezvaneho do pasti to bylo fakt povedene ale lito mi ho bylo trochu ale nečekal jsem že Lucifer vykaže Sabrinu z pekla a jsem zvědav jestli se znovu sejdou.

redaktor
19.1.2022 | 23:53:33
anushka

Až mi toho Nepozvaného bylo i líto.

webmaster
9.1.2021 | 16:47:09

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama