Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

S04E04: Chapter Thirty-Two: The Imp of the Perverse

S04E04: Chapter Thirty-Two: The Imp of the Perverse

Sabrina a Roz se ucházejí o místo spoluprezidentek na Baxter High. Harvey se pokouší vyrovnat s tím, co zjistila Roz. Otec Blackwood přebírá kontrolu nad hrůzou.

sk
31.12.2020
1 hodina 2 minuty

Základní info:

Režie: Antonio Negret
Scénář: Christianne Hedtke

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Mary Wardwell / Lilith), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Jonathan Whitesell (Robin Goodfellow), Skye P. Marshall (Mambo Marie LeFleur), Alessandro Juliani (doktor Cerberus), Tyler Cotton (Melvin), Ty Wood (Billy Marlin), Peter Bundic (Carl Tapper), Whitney Peak (Judith Blackwood), Darius Willis (Judas Blackwood), James Urbaniak (cetkař),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že zkreslena realita byla fakt temna a nečekal jsem že Blackwood bojoju proti čarodějnicim když je sam čaroděj ale nemělo chybu jak to Sabrina spolu s přateli dokazala zvratit a jsem zvědav co ted udělaji s Blackwoodem a jinak proslov Sabriny jako na spoluprezidentku byl fakt povedeny a jsem zvědav jestli se Nick a Sabrina daji znovu dohromady.

redaktor
20.1.2022 | 13:46:49
andymark

Luxusní díl

23.9.2021 | 13:19:59
Milano33

Vskutku podmanivá a znamenitá epizóda. Toto pretvorenie reality sa naozaj podarilo.

9.1.2021 | 0:57:19

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama