Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Madam Satan

Madam Satan

Démonka, která na sebe vezme podobu Mary Wardwellové, učitelky z Baxterovy střední školy, a dohlíží na Sabrinu.

Sezóny 4
2018 - 2020

Madam Satan započala svůj život jako Lilith, první žena Adama. Odmítla se mu podřídit a proto byla Bohem vyhoštěna z Rajské zahrady. Po nějakou dobu bloudila pustinou, dokud nenarazila na padlého anděla Lucifera Morningstara, který jí pomohl. Protože nebyla jen obyčejnou první ženou, ale rovněž první čarodějskou, na oplátku mu zahojila rány, které utrpěl při ztrátě svých andělských křídel. Následně mu slíbila svou věrnost a stala se jeho služebnou a začala si na jeho počest říkat Madam Satan.

Madam Satan se stala matkou všech démonů. Po celá staletí věrně sloužila Temnému pánu s nadějí, že se jednou stane jeho královnou. V jeho jménu se snaží, aby se Sabrina Spellmanová upsala Církvi noci a aby se dostala do její blízkosti, vezme na sebe podobu její oblíbené učitelky Mary Wardwellové a zastává roli jakoby jejího mentora. Zásadní ránou pro Lilith ale je, když zjistí, že Lucifer nemá v úmyslu z ní udělat svou královnu, protože si vyhlídl už jinou, o mnoho let mladší ženu.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
babuna1999

I přes to, že má v divácích vzbuzovat spíše záporné pocity a být zápornou postavou, vidím v ní i něco jiného než je jen démon. Herečka je opravdu skvělá.

2.7.2020 | 22:56:36
Car

lepší herečku na takového záporáka asi vybrat nemohli :-) moc dobrá postava a líbilo se mi jak s Adamem projevila i kousek té lidskosti

29.4.2019 | 23:26:53
oskarka

Dobrá postava, hybatelka všeho, milovnice různých druhů masa D:/, Lilith!

26.4.2019 | 19:08:20
KaraSnowAllen

Skvělá herečka, talentovaná a opravdu kost, záporák, přesto vzbuzuje sympatie.

13.4.2019 | 21:17:55
Tralery

Na to, jakou má vlastně démonickou moc, se jí zatím nijak zvlášť nepodařilo, ji využít. Téměř všechny její smrtící plány zatím byly shodou náhod a okolností sabotovány – trochu jako v cirkuse. Možná je tomu tak kvůli sledujícím dětem – aby se násilí nedostávalo do televize. Jinak jako postava dobrá.

13.4.2019 | 1:25:57
FValek

Je úžasná, sexy a prostě hrozně sympatická. Fakt mi sedla, jedna z nejlepších postav :D

11.4.2019 | 17:44:52
mar.st

Skvělá herečka

6.4.2019 | 19:35:23

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde seriál rovněž můžete sledovat.

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama