Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Agatha Night

Agatha Night

Druhá z Divných sester.

Sezóny 4
2018 - 2020

Agatha je jednou ze tří Divných sester, které jsou královnami na čarodějnické Akademii neviditelných umění. Všechny tři charakterizuje jejich prohnanost a zlomyslnost.

Základní informace:

  • Věk: ?
  • Druh: čarodějka
  • Status: živá (vzkříšená)
  • Povolání: studentka na Akademii neviditelných umění

Rodinní příslušníci:

  • ?

Agatha je studentkou na čarodějnické Akademii a jednou z Divných sester, kterými jsou kromě ní dívky Prudence a Dorcas. Ty tři už od mala společně vyrůstaly v Církvi noci a jsou si proto navzájem velmi blízké. Kam jde jedna, tak jdou za ní i ty další dvě. Jsou velmi oddané Církvi noci a Temnému pánu, a proto nevychází se Sabrinou Spellmanovou, která tuto církev odmítá a navíc je jejich rivalkou. Když ale Sabrina přijde s něčím, co jim připadá zábavné, což je například týrání smrtelníků, odloží svůj spor stranou a Sabrině pomůžou.

Ačkoliv je hlavou Divných sester Prudence, tak Agatha občas dává najevo, že by chtěla být tou nejhlavnější z nich ona. Proto nemá problém Prudence občas vzdorovat či provést něco za jejími zády.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
babuna1999

Bez Agathy by se seriál určitě obešel. Dost nevýrazná postava, natož že má být jednou z hlavních. Asi nejméně oblíbená z Divných sester.

2.7.2020 | 23:04:05
Quinzel

Ani jsem si nevšiml, že v druhé sérii vůbec byla. :-D

19.5.2019 | 10:18:43
Tralery

Všimli jste si, že je v úvodních titulcích jakožto hlavní postava? Ta tam za celou dobu seriálu promluvila jenom jednou, ne? :D Ta herečka se nejspíš musela s někým vyspat. I Dorcas má víc prostoru, a to v úvodních titulcích (nepochopitelně) není. Pořád čekám na ten převratný moment v dění, který nám všem pomůže pochopit, co je na Agathě tak zvláštního, že byla přiřazena mezi hlavní postavy.

13.4.2019 | 0:56:44
FValek

Taková o ničem, ale bez ní by to nešlo, takže tak. :D

11.4.2019 | 17:47:09

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama