Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) Agatha Night

Agatha Night

Agatha Night

Druhá z Divných sester.

Sezóny 4
2018 - 2020

Agatha je jednou ze tří Divných sester, které jsou královnami na čarodějnické Akademii neviditelných umění. Všechny tři charakterizuje jejich prohnanost a zlomyslnost.


Základní informace:

  • Věk: ?
  • Druh: čarodějka
  • Status: živá (vzkříšená)
  • Povolání: studentka na Akademii neviditelných umění

Rodinní příslušníci:

  • ?

Agatha je studentkou na čarodějnické Akademii a jednou z Divných sester, kterými jsou kromě ní dívky Prudence a Dorcas. Ty tři už od mala společně vyrůstaly v Církvi noci a jsou si proto navzájem velmi blízké. Kam jde jedna, tak jdou za ní i ty další dvě. Jsou velmi oddané Církvi noci a Temnému pánu, a proto nevychází se Sabrinou Spellmanovou, která tuto církev odmítá a navíc je jejich rivalkou. Když ale Sabrina přijde s něčím, co jim připadá zábavné, což je například týrání smrtelníků, odloží svůj spor stranou a Sabrině pomůžou.

Ačkoliv je hlavou Divných sester Prudence, tak Agatha občas dává najevo, že by chtěla být tou nejhlavnější z nich ona. Proto nemá problém Prudence občas vzdorovat či provést něco za jejími zády.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
babuna1999

Bez Agathy by se seriál určitě obešel. Dost nevýrazná postava, natož že má být jednou z hlavních. Asi nejméně oblíbená z Divných sester.

2.7.2020 | 23:04:05
Quinzel

Ani jsem si nevšiml, že v druhé sérii vůbec byla. :-D

19.5.2019 | 10:18:43
Tralery

Všimli jste si, že je v úvodních titulcích jakožto hlavní postava? Ta tam za celou dobu seriálu promluvila jenom jednou, ne? :D Ta herečka se nejspíš musela s někým vyspat. I Dorcas má víc prostoru, a to v úvodních titulcích (nepochopitelně) není. Pořád čekám na ten převratný moment v dění, který nám všem pomůže pochopit, co je na Agathě tak zvláštního, že byla přiřazena mezi hlavní postavy.

13.4.2019 | 0:56:44
FValek

Taková o ničem, ale bez ní by to nešlo, takže tak. :D

11.4.2019 | 17:47:09

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde seriál rovněž můžete sledovat.

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás