Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 110×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

Sabrinu pohltí smutek a lítost a nastávají nejtemnější dny Nicoty. Najde v sobě mladá čarodějnice dostatek síly, aby dokázala přerušit nekonečný kruh zmaru?

cz sk
31.12.2020
1 hodina 4 minuty

Základní info:

Režie: Rob Seidenglanz
Scénář: Roberto Aguirre-Sacasa

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman / Sabrina Morningstar), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Mary Wardwell / Lilith), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Luke Cook (Lucifer Morningstar), Sam Corlett (Caliban), Jonathan Whitesell (Robin Goodfellow), Tyler Cotton (Melvin), Christopher Rosamond (pan Kinkle), Nelson Leis (Beelzebub), James Urbaniak (cetkař), Darius Willis (Judas Blackwood), Whitney Peak (Judith Blackwood), Xantha Radley (slečna Meeksová),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
slayerrrr

Xena faktor strikes back. Proboha proč.

12.2.2022 | 22:40:11
Jiri007

Dobre finale, musim řict že nemělo chybu jak Jitřenka skončila zpět u Sabriny a hned na to zemřela musim řict že to bylo fakt smutny a nemělo chybu jak se Sabrina rozhodla zničit Nicotu použitim Pandořiny skřinky ale čekal jsem že ji to rodina a přatele nedovoli a nemělo chybu jak Lilith toho využila a chtěla at ji Lucifer vrati schopnosti a to jak zbudoval Lucifer s Calibanem armadu tak to nemělo chybu a to jak je Sabrina jednoduše nechala zmizet tak to nemělo chybu a to jak si uvědomila že je Nicota tak se rozhodla spravně že odejde mimo lidi a nemělo chybu jak ji tam přišli zachranit ale nakonec se Sabrina obětovala a musim řict že to bylo fakt dojemne loučeni i pohřeb byl povedeny ale jsem rad že se k ni nakonec přidal i Nick a koneckoncu jsou dobra dvojka a navic časem mužou zase ožit

20.1.2022 | 18:16:15
olouch02

No tak happy end to úplně nebyl, ale tak lepší než drátem do oka. Aspoň nějaké důstojné zakončení, mohlo být i hůř. :-(

5.11.2021 | 21:18:33
Nina317

Také odfláknuté ukončenie. Mohli dať aspoň nejaký časový skok, že čo sa s nimi stalo, pretože niektoré postavy vôbec neboli ukončené a nevieme, ako dopadli. Ale celkovo, keď to porovnám s ostatnými sériami mi príde 4. séria najhoršia. Najzbytočnejšie postavy: Blackwood (toho sa mali nadobro zbaviť už v 3.sérii), Theo (otravná postava, ktorá nevie, čo chce byť), Blackwoodové deti ( doteraz nechápem ich význam). Najlepšie postavy: Sabrina, Zelda, Hilda, Lilith, Ambrose, tri sestry

15.1.2021 | 17:00:46
Violet

Slušné ukončení, zarmoutilo i trochu utěšilo. Až na to, že Zelda viděla budoucnost, kde jí Sabrina a Hilda dávají na posteli sbohem. Jinak to, že půjde Nick za ní, bylo úplně jasné. I když prvně jsem si myslela, že to je možná ten hajzlík Kaliban.

14.1.2021 | 16:26:04
anushka

To si děláte… Takhle to přece nemůže skončit! A ten Nick na konci :(

webmaster
11.1.2021 | 20:14:54
Arihant

Presne ako pise @surky3 mohlo to byt lepsie, ale aj ovela horsie. Tak mame ukoncenie na ktore nebudeme spominat, ale ani zatracovat ho. Som rad, ze serial ukoncili aspon takto.

9.1.2021 | 22:03:05
tominotomino

Smutné zakončení, ale jak už bylo řečeno – důstojné. Nejdojemnější asi bylo, jak se Sabrina v duchu se všema loučila a najížděly tam scény z minulých sérií.

webmaster
9.1.2021 | 20:10:08
gladiator992

Dôstojne zakončenie.

9.1.2021 | 11:47:56
BuuxXxa

tak ako som bol smutny ked sa oznamilo ukoncenie serialu tak som rad, ze to skoncilo seria 4 bola strasna sr*cka

9.1.2021 | 11:15:02
1

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde seriál rovněž můžete sledovat.

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama