Rome (Řím)
96/100 - 98×

Rome(Řím)

Rok 52 před Kristem. Čtyři sta let po založení republiky je Řím nejmocnějším městem světa. Kosmopolitní metropole s miliónem obyvatel tvoří srdce obrovského impéria. Republika založená na principech sdílené moci a nelítostné individuální soutěživosti nikdy nedovolí jedinému muži získat absolutní moc.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Historický, Politický, Válečný
hrají
Kevin McKidd (Lucius Vorenus), Ray Stevenson (Titus Pullo), Polly Walker (Atia), Kerry Condon (Octavia), James Purefoy (Marcus Antonius), Lindsay Duncan (Servilia), Tobias Menzies (Marcus Iunius Brutus), Nicholas Woodeson (Posca), David Bamber (Marcus Tullius Cicero), Indira Varma (Niobe), Max Pirkis (mladší Gaius Octavius), Lee Boardman (Timon), Ciarán Hinds (Gaius Julius Caesar), Kenneth Cranham (Gnaeus Pompeius Magnus), Simon Woods (starší Gaius Octavius)

Marcus Antonius

Marcus Antonius

Přední Caesarův poručík, ze kterého se později stane jeden z vládců říše.

Sezóny 2
2005 - 2007

Marcus Antonius je typický člen smetánky, který je však zároveň schopný legionář. Holduje alkoholu, ženám a všemožným dalším věcem. Pravidelně udržuje vztah s Atií, kterou miluje i nenávidí.

(Marcus Antonius se ocitl ve výšinách i na dně. Foto: HBO)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Anikitos

Totální megafrajer a jedna z nejlepších postav vůbec :D Škoda, že v první sérii neměl (ještě) větší roli.

23.5.2023 | 15:47:38
Gabriel22

Totálně nejlepší postava. Neskutečně zajimává, sympatická a perfetkně vytvořená postava – jako jedna z fakt nej postav z celé kinematografie. Jeho charisma a jeho „volnější mravy“ jsou legendární. Už jen kvůli němu by se na to oplatilo dívat.

7.2.2020 | 21:39:12
Levascue

Nejlepší charakter.

21.8.2019 | 0:01:46

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama