Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení) Rules of Engagement

Rules of Engagement

Rules of Engagement

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou. Možná jste starší a na každém prstu máte dvacet ženských. Možná jste ještě starší a z manželského stereotypu vycházíte jen o svátcích. Možná jste se právě našli.

0 0
2.2.2010

5. února 2007 spustila stanice CBS svůj nový seriál, o kterém by se dalo říct, že úspěšně kopíruje o dva roky starší a dnes již prakticky zkultovnělé How I Met Your Mother. Stejně jako ve známějším HIMYM, i tady se schází a přátelí partička pěti kamarádů. Hospůdku MacLaren's jen vyměnili za bistro Island Diner a noční posezení vyměnili za snídaně, obědy, svačiny a přesnídávky.

Audrey a Jeff jsou celkem šťastně ženatí a dohromady tvoří nejstarší pár seriálu. O poznání mladší Adam a Jennifer jsou jedni z mála přátel, které si ještě manželé dokážou udržet při sobě a můžou jim jen závidět, jaké to bylo, když ještě oni byli mladí a zasnoubení. Pátým kolem u vozu je Russell, který se všem čtyřem vysmívá a prosazuje myšlenku svobodného života bez lásky, ale s kupou sexu.


Na první pohled forma přesně zajetých kolejí, na druhý pohled je seriál Rules of Engagement se svou právě začínající čtvrtou sérií přeci jen jiný. Dospělejší situace, vyzrálejší humor, problémy všedních dnů, či věrohodné zápletky z toho výtvoru dělají ne až tak úplně obyčejný seriál o vztazích. Ačkoliv se děj příliš neposouvá dopředu a je založen hlavně na samotně stojících epizodách, můžete si být jistí, že i přesto vás jeho kouzlo očaruje a nepustí již v několika prvních epizodách. Ostatně, první série má jen sedm dílů. A to za vyzkoušení určitě stojí!

Let's rule your engagement!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Reklama

Obrázek

Obrázek