Sleepy Hollow (Ospalá díra) Vznikne seriál na motivy Sleepy Hollow a Supernatural?

Vznikne seriál na motivy Sleepy Hollow a Supernatural?

Vznikne seriál na motivy Sleepy Hollow a Supernatural?

Spin-off seriálů Sleepy Hollow a Supernatural? Představitel kapitána Irvinga by do toho šel. Ale jedině s Castielem od Winchesterů. Bohužel ale asi zůstane jen u zbožného přání.


5 0
18.1.2017

„Jestli nás dáte dohromady s Mishou Collins ze Supernatural, utvoříme společně vymítače démonů“, ohlásil s úsměvem Orlando Jones pro TVGuide.com během konference TCA, kde propagoval svou minisérii Madiba o životě Nelsona Mandely. Jeho herecký kolega Laurence Fishburne byl z toho nápadu poněkud skeptický, ale nakonec se také přidal. „To bych rád viděl. Mlácení démonů, o to tady jde“, pronesl nadšeně. Orlando už dříve uvedl, proč se s tvůrci rozešel a že jeho návrat se neplánuje. Bezhlavý jezdec se sice do seriálu vrátí, ale kapitán Irving je nejspíš bez šance. Nakonec si můžete celou scénku pustit ve videu.

Thumbnail Play icon

Zaujala vás myšlenka takového příběhu? Nebo byste měli i vlastní námět?

Diskuze /3

Lex Luthor

Radši ani ne

18.1.2017 | 17:25:54
006

souhlasím

19.1.2017 | 14:55:31
Kalam

ty dva herce v nějakém novém story o vymítání klidně, ale crazy crossover pls, to by zřejmě skončilo na úrovni špatné fan fiction…

31.1.2017 | 19:48:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Pokud vás zajímá, z jakých podkladů tvůrci při ztvárnění jezdců apokalypsy ve Sleepy Hollow vycházeli, přečtěte si zajímavý článek čtenářky Jansky právě na toto téma. Dozvíte se, že jezdci apokalypsy jsou biblické postavy popsané v knize Zjevení sv. Jana, jsou čtyři, každý má specifického koně, své předměty a své jméno.

Reklama

Symboly

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

V pilotním díle seriálu si diváci mohli všimnout některých symbolů. Jeden z nich byl na rakvi, ve které byl pohřben Bezhlavý jezdec. Podobný symbol jsme mohli vidět také na týle jeho hlavy (když ji ještě měl na krku) a na bibli, se kterou byl Ichabod Crane pohřben.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Okultismus

Moloch a jeho následovníci

Moloch a jeho následovníci

Velká část mytologie seriálu Sleepy Hollow se točí okolo Molocha, který zde reprezentuje síly, proti kterým bojují hlavní hrdinové. Pojďme si zrekapitulovat, kdo to je a kdo jsou jeho služebníci.

Z historie

Historické reálie 18. století

Historické reálie 18. století

Pokud se zajímáte o historické reálie doby, ve které žil Ichabod, může vás zajímat článek Týnky o jedné z vedlejších postav první série, Banastru Tarletonovi. Tohoto muže jsme viděli v šesté epizodě nazvané Sineater. Na první pohled plukovník britských rudokabátníků, ale na ten druhý démon. Zajímavé na této postavě je, že je inspirována skutečnou historickou postavou.

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlídejte si nás