Spartacus (Spartakus)
93/100 - 439×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

10 otázek pro Lucy Lawless

10 otázek pro Lucy Lawless

Překlad rozhovoru s herečkou Lucy Lawless (Lucretia)

1 0
10.2.2010

Rozhovor v originále zde

Jaké jsou podle vás nejlepší a nejhorší vlastnosti Lucretie?

Lucretiina nejhorší vlastnost je ta, že je lhářka, maximální lhářka. Také je velice prodejná. Jejími nejlepšími vlastnostmi jsou paradoxně ty nejhorší, protože je v nich dobrá. Je to nejtalentovanější lhářka a nic ji nepřesvědčí více než peníze.

Jaký to je pocit, být tak často vidět? Je vám to příjemné?

Jen to ne! Ze začátku jsem byla tak vystresovaná, že když jsem večer přijela domů, tak jsem musela jít rovnou do postele. Byla jsem mimo celých dvanáct hodin, pak jsem vstala a šla do toho znovu. Po čase se na to už dá zvyknout.

Vím, že bojové scény ve Xeně nebyly zrovna vaše oblíbené, ale neměla jste ani trochu chuť zvednout si při natáčení meč a zavzpomínat na staré časy?

Opravdu ani trochu. Boj pro mě byl vždy mučení. Když jsem se dostala k herectví, myslela jsem, že budu dělat Shakespeara!

Jaký druh přízvuku používáte jako Lucretia?

Můj vlastní!

Co vás na postavě Lucretie zaujalo, že jste se pro tuhle roli rozhodla?

Hrát zlobivé holky je vždycky největší zábava. A přiznejme si to… nikdo mě nikdy neobsadí jako Sandru Dee. Ale plakat kvůli tomu nebudu.

Když pomineme milostné scény, jaké jsou nejnáročnější nebo nejhodnotnější aspekty na hraní Lucretie?

S Andym společně moc nepracujeme, ale natáčení po boku Johna Hannaha a Vivy Biancy bylo vážně zábava. Jsou to ohromní herci i lidé.

Je nějaká šance, že se na obrazovkách setkáte s Renee OConnor?

Problém s Renné a se mnou ve stejné show by byl ten, že najednou byste měli dvě hlavní součásti z jiné show a to by zničilo pohled na tuto show. Nezáleží to ve skutečnosti jen na mně, ale ráda bych, abychom na něčem spolu zase pracovaly.

I přes to, že to jsou dvě různé ženy. Jsou nějaké vlastnosti Xeny, které se musíte snažit při hraní Lucretie potlačit?

Musím si dávat pozor, abych nesklouzla ke komedii. K tomu mám přirozený sklon, ale to by mohlo celou show zničit. Takže to musím držet pod pokličkou.

Zmínila jste lady Macbeth v souvislosti s postavou ve Spartakovi. O jakou souvislost se tu jedná?

Je až nebezpečně ambiciózní a nutí svého manžela jít do stále větších a větších extrémů. V podstatě je jeho osudovou chybou, stejně jako byla lady Macbeth svému muži.

Došlo na nějaké žerty mezi vámi a účinkujícími nebo týmem?

Ne, tohle natáčení bylo příliš intenzivní. Všichni nepřetržitě pracovali. Nebyl čas na povyk okolo.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama