Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Andyho další léčení

Andyho další léčení

Máme tu pro vás pěkně špatnou zprávu ohledně Andyho zdravotního stavu. Doktoři mu doporučují návrat k léčbě kvůli znovuobjevení rakoviny.

0 0
19.9.2010

Hlavní hrdina sdělil:

„S hlubokým pocitem zklamání, musím odstoupit z tak mimořádného projektu jako je "Spartacus“ a od všech skvělých lidí. Zdá se, že pro mě a pro mou rodinu to bude mimořádná cesta. S pozdravem vám děkuji za podporu."

Natáčení druhé řady mělo začít v září, ale nyní je to bohužel v nedohlednu.

Budeme Andymu všichni držet palce a doufat, že se z toho co nejdříve dostane a ať se ta hrozná nemoc v jeho životě už nikdy neukáže, Good luck Andy!

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama