Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Druhá sezóna bude!!!

Druhá sezóna bude!!!

Bývá zvykem, že pokud si seriál v první sezóně vede dobře, je téměř jisté pokračování sezónou druhou. První sezóna ještě nebyla ani odvysílána, ale to nezastavilo TV Starz, aby dala producentovi (Sam Raimi) zelenou pro druhou sezónu.

1 0
4.2.2010

Ačkoli první sezóna seriálu Spartacus má podtitul „Blood and Sand“, druhá sezóna bude mít podtitul „Vengeance“ a TV Starz má objednáno všech 13 epizod. To znamená, že i když si pořad nakonec nenajde diváky, mohou si být producenti a herci jisti odvyprávěním příběhu alespoň dvou plnohodnotných se­zón.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama