Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Gods of the Arena začne 21. ledna 2011

Gods of the Arena začne 21. ledna 2011

Jak jste si možná někteří všimli, tak jsme už nahodili odpočítávání prvního dílu prequelu. Oficiální datum je tedy 21. 01. 2011, což je opět pátek. Všichni jsou určitě nedočkaví a těší se na prequel stejně jako já. Pojďme si tedy stručně říct, kdo se objeví za stěnami gladiátorské školy.

0 0
31.10.2010

Dustin Clare si zahraje roli Gannicuse, původního šampiona Capuy, dále Jaime Murray coby sexy Gaia – vlivná politická postava. Marisa Ramirez jako nádherná otrokyně, která musí čelit těžkým rozhodnutím, Jeffrey Thomas, který bude hrát roli Batiatova starého otce Tituse a dále samozřejmě John Hannah coby Quintus Batiatus, který má po boku svůdnou manželku Lucy Lawless. Manu Bennett jako Crixus a také Peter Mensah, o kterém jsme se dozvěděli, že jeho jméno Doctore, je pouze titul trenéra, bude hrát postavu jménem Oenomaus, jedná se o stejnou postavu, ale v prequelu ještě nevlastnil „titul“ Doctore.

Prequel nám ukáže začátky Quinta Batiata, který se nespokojí „jen“ s pouhým ludem a chce se dostat na vrchol politického žebřícku. K tomu mu má pomoci jeho požitkářský bojovník Gannicus. Určitě se máme na co těšit a věřím, že když jsme to čekání vydrželi doteď, tak ty tři měsíce nám utečou jak voda a opět se setkáme u sledování tohoto hitu.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama