Spartacus (Spartakus) Informace o nových postavách v Gods of the Arena

Informace o nových postavách v Gods of the Arena

Informace o nových postavách v Gods of the Arena

Přinášíme vám nějaké informace ohledně nových postav, které budou vystupovat v prequelu, ale ještě tu máme jednu zajímavost.

0 0
19.7.2010

Peter Mensah, který hrál postavu Doctorea se nyní bude jmenovat Oenomaus. Jak jsme se totiž dozvěděli ve finále první série, Doctore znamená trenér a takový titul v prequelu Peter Mensah nemá. Nyní se ale podíváme na nové postavy.

Takže první postava se bude jmenovat Gannicus, první gladiátor, který nesl titul Champion of Capua a hrát ho bude Dustin Clare, který je znám spíše v australské televizi. Dále se objeví nová otrokyně, kterou ztvární Marissa Ramirez, bohužel jméno otrokyně nebylo řečeno. A do třetice tu máme Jaime Murray, která ztvární postavu jménem Gaia, Lucretiina přitelkyně, která stoupá ve společenském měřítku, určitě to bude zajímavá postava a jistě se máme na co těšit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama