Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Informace o nových postavách v Gods of the Arena

Informace o nových postavách v Gods of the Arena

Přinášíme vám nějaké informace ohledně nových postav, které budou vystupovat v prequelu, ale ještě tu máme jednu zajímavost.

0 0
19.7.2010

Peter Mensah, který hrál postavu Doctorea se nyní bude jmenovat Oenomaus. Jak jsme se totiž dozvěděli ve finále první série, Doctore znamená trenér a takový titul v prequelu Peter Mensah nemá. Nyní se ale podíváme na nové postavy.

Takže první postava se bude jmenovat Gannicus, první gladiátor, který nesl titul Champion of Capua a hrát ho bude Dustin Clare, který je znám spíše v australské televizi. Dále se objeví nová otrokyně, kterou ztvární Marissa Ramirez, bohužel jméno otrokyně nebylo řečeno. A do třetice tu máme Jaime Murray, která ztvární postavu jménem Gaia, Lucretiina přitelkyně, která stoupá ve společenském měřítku, určitě to bude zajímavá postava a jistě se máme na co těšit.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama