Spartacus (Spartakus)
93/100 - 439×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Informace z Comic Conu

Informace z Comic Conu

Náhrada za Andyho Liam McIntyre a producent seriálu Steven S. DeKnight nám povědeli něco málo o nové řadě.

0 0
23.7.2011

Comic con je v plném proudu a tak se k nám dostaly nějaké nové informace. Začneme asi novou náhradou za Andyho, Liam McIntyre, který se rozpovídal o nadcházející sérii s názvem Spartacus: Vengeance. Liam prohlásil „Odpálí vám to hlavy, ja tam u toho byl, bylo to velké, ale když jsem to viděl potom, bylo to ještě větší, stále jsem se ptal jak je tohle možný, jak jste to udělali.“ Nemohl podávat moc spoilerů, ale něco málo přeci jen řekl „Nechci spoilerovat, ale Gannicus, bude mít v nadcházející řadě velmi důležitou roli“

Dále nám něco povědel i producent seriálu Steven S. DeKnight, který je z McIntyra celý nadšený „vypadá zatraceně skvěle“ dodal. Steven ani nikdo ze štábu není moc v kontaktu s Andym, který stále bojuje s nemocí, ale Steven tvrdí „Co jsem slyšel, tak se mu vede dobře“, Andy dokonce už mluvil s DeKnightem a domlouvali se na budoucí spolupráci, kde se chce Andy objevit s oblečením na sobě. DeKnight o nadcházející řadě řekl „plán na následující sezonu je zabít víc lídí“, kdyby si náhodou někdo myslel, že polevil.„Existuje epizoda, kde zemře dost lidí, tahle sezona je prostě epická, velká, hrdinové jsou venku a bude to prostě ohromný, ohromná sezona“ dodal Knight.

Momentálně se ke Spartakove partě přidává Ellen Hollman, která v nadcházející sezoně ztvární ženskou bojovnici jménem Saxa

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama