Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Nové postavy, herci a lehce upravený design

Nové postavy, herci a lehce upravený design

Blíží se nám konec roku a poslední série s podtitulem War of the Damned. Opět jsou tu Vánoce a my pro vás tentokrát už naposledy máme doplněné popisy starých i nových postav, biografie nových herců a lehce upravený design.

1 0
24.12.2012

Já i kaailik vám před finální bitvou přejeme pohodové a ničím nerušené vánoční svátky a hodně energie a úspěchů v roce 2013. Připomínám, že premiéra poslední řady začíná 25. ledna 2013 a vy si nové informace i titulky užijete již na nové Edně!

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama