Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Nové postavy, herci a vzhled

Nové postavy, herci a vzhled

Zbývají necelé dva měsíce a budeme vesele sledovat prequel, který nás zanese do doby, kdy byl ještě majitelem gladiátorské školy otec Batiata a Batiatus byl na začátku svých (ne)úspěchů.

0 0
22.11.2010

Uvidíme osudy dřívějšího šampiona Gannica a ostatních gladiátorů, mezi kterými se objeví i Oenomaus, nám známý pod titulem Doctore. To vše a ještě více v prequelu nesoucím název Spartacus: Gods of the Arena.

Společně s blížícím se prequelem se objevily nové popisy postav a tím pádem i noví herci. Byla přidána nová anketa, takže zahlasujte ;) a změnil se i vzhled webu, který se doufáme, bude líbit.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama