Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Oficiální popis prequelu televize STARZ

Oficiální popis prequelu televize STARZ

Batiatův dům se nad městem Capua tyčil mnoho let. Spartacus: Gods of the Arena nám ukáže jeho vražednou historii před příjezdem Spartaka a smrtí, kterou si vzal s sebou.

0 0
9.8.2010

Půjde o dobu převzetí otěží Quita Lentula Batiata po svém otci. S jeho nádhernou, intrikářskou ženou Lucretií po jeho boku. Nic ho nezastaví v tom, aby viděl svoje jméno navždy vytesané do historie.

Batiatus vsadí svoje jmění na ničemného gladiátora Gannica (Dustin Care). Muže, jehož dovednost s mečem překoná pouze jeho chuť žít každý den, jako kdyby to měl být ten poslední. Ale jsou tu tací, kteří chtějí vidět Batiata a jeho šampiona zničené. Důvěra bude testována, životy zničeny a bitvy strhující, to vše v prequelu Spartacus: Gods of the Arena.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama